Несу пургу• 16 ноября 2023
Якими смаколиками ви себе радуєте? Підкиньте ідеї
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
а кекс це прям такий вже смаколик?
Так, і дуже, його не топчеш щодня.
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Так, і дуже, його не топчеш щодня.
это обычная еда к чаю... странно что обычная еда для вас нечто вау...
Кудесница_с_пургеном• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Інжир - це смакота.
+ я сама роблю цукерочки з нього)
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А для вас это только сладкое?
Ну мабуть що так, ну ще якісь смачні, цікаві фрукти, це те, що люьиш, але з якихось причин їси не часто.
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
Якщо його їсти до чаю щодня ( ви склад його знаєте), то в двері не влізеш, я чай п´ю без нічого, як правило ввечері, а каву зранку, і іноді дозволяю кексик, сінабон, шоколад з солоною карамеллю.
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
+ я сама роблю цукерочки з нього)
Мені він і так смачний і свіжий і сушений. Колись подруга пригощала подібними цукеркам з інжиру, а також з кураги.
Дівка в намисті• 16 ноября 2023
До солодкого я байдужа, тому креветки, морепродукти, червона рибка і тп, Я ще обожнюю філе качки.
Ума Палата• 16 ноября 2023
Чіккен рол в Маке, особливо коли один приходиш до Мака і з кавою смакуєш нікуди не поспішаючи, для мене то релакс) але дозволяю собі зрідка бо колорійно
Дівка в намисті• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Так тема про смаколики, я якось це слово по іншому розумію. Автор, що Ви мали на увазі?
Якщо я не люблю солодке, то для мене немає смаколиків?!
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Ооо, теж таке люблю, але в Макі, сама дуууже рідо буваю, як правило з дітьми, а там ніякого релаксу.
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Горішки якісь, чіпси, суші, роли, якась рибка цікава, якісь снеки солоні, ну що там любите. Ну не яйця, сир, риба, які там ще перли були. Ок, тоді смаколики - це сирники, голубці, пельмені, вареники, що там ще.
пАлАвинкА• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Я например не люблю сладкое и фрукты тоже. И вообще, что необычного во фруктах. И да яйца всмятку, для меня это тоже смаколик, так как попробуй их еще приготовить, лень и не всегда получаются
Дівка в намисті• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Смаколик взагалі означає те що смакує. Смаколик — смачна, принадна їжа; ласощі.
От і пишуть що кому до вподоби і не часто вживається. А як на свято чи побалувати. Мені наприклад філе качки дорого і щодня не поїси бо й жирненьке важко, от коли є можливість себе побалувати нею, ні з ким не ділюся смакую, ммм
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ну якщо у Вас проблема з яйцями, то так - звісно смаколик тоді.
У фруктах незвичне те, що вони можуть бути сезонні, екзотичні, тощо.
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Так, для мене теж смаколики - це те, що нечасто. І які всі ми різні. Для мене качка і кріль - це табу. Хоча в дитинстві їла.
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
а яка проблема з кексом в наш час?
чи де дорого для вас, тому ви й писали про обнищание?
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
будь які фрукти можна купити круглий рік...
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
а яка проблема з кексом в наш час?
Ні, проблема в його калорійності, а мені вже 42, тому, щоб тримати форму потрібно дивитися, що їсти. Його купити не проблема, а спекти ще смачніший виходить, але я здебільшого дивлюся, іноді можу зранку з´їсти.
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
Не завжди і не всі. Або якщо їх і купиш, то не отримаєш того, що від них очікуєш.
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
у вас така дивна логіка
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
будь що можна їсти цілий рік, ще раз вам кажу
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
у вас така дивна логіка
Тобто? Смаколик - це те, чим себе балуєш, їси нечасто, а якщо щодня, то це вже рутина, щвична їжа.
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
странно другое... высмеяли ответ каждого...
те же яйца в мешочке уверенна на сто процентов не едите каждый день, если вообще едите... но имели смелость высмеять ответ...
зато какой то кекс, который еще попробуй впихнуть детям к чаю - для вас вау....
и еще, у каждого свои вкусовые пристрастия, странно что вы этого не знаете
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
А от і ні! В нашій країні так точно.
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
А от і ні! В нашій країні так точно.
это у вас просто нет возможности....
Love_Love_Love_• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
А що тоді? Якщо мріяти про риьу, сир, тощо?
Не мисліть так вузько
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
это у вас просто нет возможности....
Ого, як вас штиронуло. Це що від недоїдання яєць. В мене поряд з будинком нове Сільпо, але і там не завжли прямо все є круглий рік. Наприклад, хурму влітку там не знайдеш, або манго незавжди таке, як хотілося б, ну і так далі
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
при чем тут ваше сильпо?