Несу пургу• 16 ноября 2023
Якими смаколиками ви себе радуєте? Підкиньте ідеї
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
при чем тут ваше сильпо?
Що пішли дешеві тролячі маніпуляції, я таке тут проходила тому не тужтеся, пішли елетні супермаркети гуглити, там є далеко не все, логіку включіть, навіть в теплих тропічних країнах є сезонніст фруктів.
Аноним_1857• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
пока кто то гуглит...второй покупает целый год чего душе угодно
и не какой то кекс по праздникам
Ласунка• 16 ноября 2023
Ответ дляАноним_1857
и не какой то кекс по праздникам
Фантазер, ти мене називала )))).
Кудесница_с_пургеном• 16 ноября 2023
Ответ дляЛасунка
Мені він і так смачний і свіжий і сушений. Колись подруга пригощала подібними цукеркам з інжиру, а також з кураги.
Ми з чоловіком не їмо солодощі з магазинів, тому іноді роблю сама такі цукерки в шоколаді з інжиру або фініків)
Фантазерша• 16 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Миндаль в соленой карамели пробовали? Это вообще отвал башки
Да 🥰