Сама собі лікар• 16 ноября 2023
Де в Києві обміняти на крони? Переживаю щоб не обманули, раніше не міняла ніколи
Гривні на крони. Правий берег в районі либідська, деміївська
Сама собі лікар
• 16 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Нашо вам міняти? Картою можна платити і на місці зняти крони.
Аби готівки було хоч трохи треба
Сама собі лікар
• 16 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Зняти з гривневої карти в місцевому терміналі в кронах? Дивина...
Соседушка• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Знімете по місцю.
Солоденька цукОрка• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
В чем дивина?
А с собой $ или € возьмите
Ms. Искренность• 16 ноября 2023
ЖивунаБагамах• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Крони це Чехія? Швеція? Я з цим не дуже. От там в банкоматі і знімати. Дивина буде, коли вам у Швеції банкомат гривні видасть))
Сама собі лікар
• 16 ноября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
В чем дивина?
А с собой $ или € возьмите
Бо на карті гривні. А зняти крони...
Ну на ярмарках долларами чи євро розраховуватись? Чи маленькі кав´ярні. Я не збираюсь по розкішних ресторанах ходити і все тому подібне.
Сама собі лікар
• 16 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Чехія)
Солоденька цукОрка• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Бо на карті гривні. А зняти крони...
С карты снимете кроны. Просто их нельзя много снять, там какой-то гривневый эквивалент. Будете платить везде картой, если не хватит той налички, что с карты снимете, обменяете € или $ на кроны
Соседушка• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Чехія)
Євро приймають на ярмарках. В кавярнчх всюди є термінали. Знімете в банкоматі.
Ms. Искренность• 16 ноября 2023
Платить картой выгоднее
Снимать кроны не с каждого банкомата выгодно ( комиссия).
Жила в Чехии ( до того как было это модно).
Обитаю территориально в описаных краях.
Соседушка• 16 ноября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
12500 в тиждень здається
Десь так, але...• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Бо на карті гривні. А зняти крони...
на ярмарках карты берут!
из_под_тишка• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Бо на карті гривні. А зняти крони...
Ми в минулому році на різдвяній ярмарці на Староміській площі за сваржак платили карткою. За трдельнік теж карткою. В кафе тим більше всюди є термінали. Для підстраховки візьміть євро чи доллари, якщо що, то обміняєте в обміннику. Але вцілому вистачить картки.
Своего не предлагать• 16 ноября 2023
Я на вокзале брала.
Хоть не много, но нужно иметь с собой наличку.
У девочек на вокзале не принимало карту в туалет. У меня принимало, смогла заплатить за себя и за одну девушку, а на третьей заглючило.
Встидаюся запитать• 16 ноября 2023
чешская крона редкая валюта.В обменниках ее точно нет.с собой лучше евро
Своего не предлагать• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Бо на карті гривні. А зняти крони...
Не все на ярмарка у них картой. Единицы, но хотят наличку.
НаБалКоніХодять• 16 ноября 2023
Автор, узнайте в Укрэксимбанке, они обычно редкие валюты продают.
Кинг-Конгша• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Бо на карті гривні. А зняти крони...
це ж Європа, там ВСЮДИ термінали.
ви, певно, перший раз за кордон їдете? коли знімаєте гроші в банкоматі в іншій країні то ваш банк вам перераховує суму по курсу.
їздили з дочкою на осінні канікули в Польшу, було з собою щось 200 злотих, так і привезла їх назад. єдина готівка якою користувалась це монета 1 злота - треба вставляти в возик в лідлі :)
Кракадэ• 16 ноября 2023
Спокійно в будь-якому банкоматі з гривневої картки знімете собі в місцевій валюті (в межах 12500 грн в тиждень) по курсу вашого банку.
І розрахуватися зможете в будь-якому магазині з терміналом.
Тому що картка ваша Visa або Mastercard - це міжнародні платіжні системи, вони скрізь працюють. Навіть з гривнею.
Я теж по приїзду в одну європейську країну першим ділом пішла поміняла євро на місцеву валюту, щоб було на дрібниці якісь. А в результаті перед від´їздом пішла і всю цю суму поміняла на євро назад, тому що моя гривнева карта приватовська чудово працювала скрізь.
Сама собі лікар
• 16 ноября 2023
Ответ дляКракадэ
Зрозуміла, дякую
Ms. Искренность• 16 ноября 2023
Автор, я выше вам написала обменник.
Или вы не обратили внимание?!
Сама собі лікар
• 16 ноября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Автор, я выше вам написала обменник.
Или вы не обратили внимание?!
Я бачила, дякую)
Думаю як краще зробити, бо тут кілька варіантів рекомендували і який буде найкращий для мене)
Сама собі лікар
• 16 ноября 2023
Ответ дляКракадэ
А кредитною карткою також можна розрахуватись? Тобто за кредитні гроші терміналом
Кракадэ• 16 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Теоретично - можна. Це умови вашого банку, якщо на картці є така опція, то нема різниці, де саме це відбуватиметься.
Практично - не знаю, я кредитом не користувалась