неДоПриличий• 16 ноября 2023
Підкажіть Валюта!?
Бачу багато, хто пише усякого, але хочу для себе зрозуміти чи варто купувати долар, євро на даний час? Писали був 42 а зараз ніби знову вверх, що порадите? На придбання житла
Результат:
вже голосів:
16 (69.57%)
брати долар
7 (30.43%)
брати ЄВРО
Я тертий жук• 16 ноября 2023
Варто купувати завжди з кожної получки. Якщо будете відкладати на час, коли валюта впаде (якщо впаде), то сильно не зекономите.
Перша леді колгоспу• 16 ноября 2023
Покупать однозначно, а вот что именно-вам решать. Можете пополам евро и доллар, чтоб в случае непоняток с одной валютой, у вас была другая
Ёшки_Матрёшки• 16 ноября 2023
Ну, я з валютою працюю вже давно.Починала коли курс був 1,65 гривні за доллар.А зараз який курс ? То чи є сенс ?