Говорю-балакаю• 16 ноября 2023

Ретиноловий дерматит

Може в кого досвіду більше чи в силу професії розбирається. Використовувала вже кілька марок кремів з ретинолом. Вже всі "сходинки ретинолу" пройшла. Від кожного дерматит. Коли шкіра вже приходить до ладу, бачу невеликі покращення. Це мене стимулює). В цьому році вирішила зробити останню спробу, купила ще однієї марки, знов дерматит. Сьогодні не витримала, скористалась кортикостероїдною маззю. Може взагалі бути алергія на ретинол? Чи просто шкіра така реактивна? Всім дякую
Вумна вутка• 16 ноября 2023
Уменьшайте %, периодичность использования. Вы торопитесь

автор Говорю-балакаю • 16 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
починала з 0,25 один раз на тиждень.Звикала десь місяці два.
Вумна вутка• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Дерматит появляется, потому что кожа не успела восстановиться от предыдущего нанесения ретинола
Мания-Величия• 16 ноября 2023
Якщо є така реакція шкіри, то % можна повишати лише за пів року. І обирайте більш безпечні форми ретинолу, наприклад, в ліпосомах. Він проникає глибше і лише там ліпосома розкривається і поступово вивільняє ретинол. Набагато менше алергічних реакцій і звикання проходить майже непомітно.
автор Говорю-балакаю • 16 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
сьогоднішній від першого нанесення після весни. Тобто півроку пройшло
Вумна вутка• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
А, ну это вы считайте начали ретинизацию снова с 0. В дни без ретинола используйте кремы с церамидами на ночь
автор Говорю-балакаю • 16 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
окрім бепантену нічим не можу користуватись, на все реакція, на будь-який крем. Мабуть, треба відмовитись ... Дякую вам
Мания-Величия• 16 ноября 2023
Плюсую за крем з церамідами.
Ангел-предохранитель• 16 ноября 2023
Аналогічно, все що містить ретинол, просто не купую. Алергія скажена на нього. Почервоніння, легкий набряк, кропивниця - всі красоти.

Знаю бакси• 16 ноября 2023
Ответ дляМания-Величия
а як дізнатися форму? якщо у мене такий, то яка це форма?
https://skincode.com.ua/syvorotka-koncentrirovanna...
автор Говорю-балакаю • 16 ноября 2023
знаю про цераміди, дякую, але будь-які активи погіршують ситуацію. В мене не сухість чи лущення, а саме дерматит з чіткими краями почервоніння, зудом, якраз всі красоти, про які вище написали.
Знаю бакси• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
у мене чутлива шкіра, але крем environ Avance Moisturiser Focus Care Youth+ не викликає печіння взагалі. ну він не дешевий, тому радити не можу
Знаю бакси• 16 ноября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
тоді дійсно потрібні поради спеціалістів
автор Говорю-балакаю • 16 ноября 2023
зверталась. Дерматолог сказала - виключіть або шукайте підходящий, може в складі щось таке є, що викликає алергію. Шкода відмовлятись), тому все шукаю й шукаю).
автор Говорю-балакаю • 16 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
дуже дорогий побоююсь брати, бо були й недешеві, дуже розхвалені, але теж недокористувала навіть, повикидала
Нехай щастить• 16 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Посоветуйте с церамидами. Как понять, что они есть в составе?
Знаю бакси• 16 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
просто гугліть крем з керамідами але для Вашої шкіри теж можуть не підходити....
Мания-Величия• 16 ноября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Це звичайний