Дівчата бухгалтера таке запитання, якщо ФОП 2 група відкритий в вересні, то який ліміт до кінця року?
Ответ дляПригаю-цибаю
Повний річний ліміт.
Так і залишається 5 587 000 грн, по квартально не рахується?
Пригаю-цибаю• 16 ноября 2023
Ответ длямария-f262
Так.
Герцогиня• 16 ноября 2023
Ответ длямария-f262
Не , не считается.
Вот я потратила лимит за первые три месяца, а потом не знала, что делать.
Ответ дляГерцогиня
Не , не считается.
А потом відкривати ще один фоп😂🙈
Герцогиня• 16 ноября 2023
Ответ длямария-f262
А потом відкривати ще один фоп😂🙈
Да, на мужа.
Но когда растет оборот, то и это не спасает.
Например, корпорация Ева привлекает людей оформлять фопы и платит за это небольшую комиссию.
Ответ дляГерцогиня
Да, на мужа.
Та це зрозуміло, практично всі компаніі чкі оформляють фоп то платять комісію)) бонус))
Герцогиня• 16 ноября 2023
Ответ длямария-f262
И вдобавок, у человека идет стаж и легализация его накоплений )
Доктор Хаос• 16 ноября 2023
Ответ дляГерцогиня
Ага, в тюрьме пригодится потом)
Ответ дляДоктор Хаос
Ага, в тюрьме пригодится потом)
Тю кому там ті фопи потрібні)