Из Виа-гры• 16 ноября 2023
Кто работает на удаленке,какой у вас распорядок дня?
Что успеваете сделать и куда пойти?
Из Виа-гры
• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
встала попрацювала годину пішла пробіглась в ліс, попрацювала годину, пішла в макдональдс попрацювала годинку пішла спати
У вас и лес и Макдональдс рядом?
Пиу!Пиу!• 16 ноября 2023
Не дуже зрозуміло про що ви питаєтеся.
В мене віддалено робота майже все життя, тож будую і налаштовую графік під себе.
Зараз погано сплю, тож встаю о 12 десь, працюю, потім їду у власних справах - до лікаря чи в магазин. Ну або робочі зустрічі. Повертаюся і працюю далі, інколи і вночі, коли щось термінове.
А можу і не працювати по кілька днів.
А можу взяти ноут, записник і піти десь у кав´ярню. Я людина настрою.
А можу і не працювати по кілька днів.
Анонім Завгосп• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Вы изменяете гречке?
Кава з адреналіном• 16 ноября 2023
Зранку зазвичай гуляю з собакою, проводжу час з дитиною, займаюся справами по господарству, спорт. Потім працюю. В обід можу приготувати вечерю чи вийти до магазину. Ввечері час на себе, хоббі та сімʼю.
Бокс-орун• 16 ноября 2023
встаю рано щоб провести дитину у школу, можу ще полежати трохи, подивитися серіал, сніданок, біля 9 починаю роботу, через 3-4 години як правило закінчую, все, я вільна. Але телефон з месенджерами звісно поряд, може хтось напише) В мене повний робочий день, просто звикла все робити швидко.
пані Солоха• 16 ноября 2023
Смысл удаленки и гибкого графика в том, что я могу построить свой график, как мне надо) Успеваю обычно все.
whenallissaidanddone• 16 ноября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
И что же это за работа такая? Таке шось...
Rocka Rolla• 16 ноября 2023
Встигаю посуд помити, стирку запустити, якусь кашу зварити, волосся помити, квіти пересадити, чай попити з порадницею, щось обрати в інтернеті, з дітьми погратись, помити, одягнути та відправити гуляти з батьком, почитати можу, трошки полежати, ну все це звісно не в один день, а так що завгодно десь пару-тройку часів від роб.дня
Кава з адреналіном• 16 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
А треба як?
Точу ляси• 16 ноября 2023
Утром зал, а потом работа. Иногда в обед суп успеваю сварить. А так иногда работы столько, что в 9 сяду и в 8 очнусь
аромат Жука• 16 ноября 2023
У меня гибридный график, обычно 3 дня из дома. Все в графике компании- ланч с 12 до 13, могу закинуть вещи в стиралку в перерывах между митингами. Иногда с подругой поболтать (редко, если не сильно загружена). А так- как в офисе, с 9 до 5 работа.
Спілий баклажан• 16 ноября 2023
Пойти) я с 9 до 18 привязана к ноуту. Иногда успеваю что-то по дому сделать, пока никто не позвонит