Anastasiia-9046• 16 ноября 2023

Всі бачили обкладинку the Economist?

Як думаєте оберуть Трампа все-таки?
kuskus• 16 ноября 2023
Ответ дляМандарина
Обложка конца 2013 года. Жаль, что никто тогда не посмотрел внимательно на нее
А що там на ній? Я подивилась, але ніяк не допетраю, про що ви
Tasya-Natusya• 16 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Оце чую від декількох тут. В мене навіть є своя думка на цей рахунок, чого це буде погано для України. Але хочу і вашу послухати, чого ви так вважаєте? Тільки не пішіть, що він на боці раші, це банальне пояснення..
Ризикну відправкою у бан. Але я не вважаю, що це дуже вже погано. Війна до останнього українця (а у нас катастрофічно бракує людей) без особливих зрушень теж не діло і довго так тривати не може. Якщо війну заморозять і путін не вічний, то може згодом щось зміниться у кращу для нас сторону. Звісно, що я дуже хочу нашої перемоги, але багато але. В геополітичному сенсі Росія вже програла і давно, ми, навпаки, підняли свій авторитет, але зараз ризикуємо його втратити.
Хоча і до Трампа, і до Байдена я ставлюся не дуже.
Цікава Ваша думка, чому Трамп це погано?
kuskus• 16 ноября 2023
Ответ дляTasya-Natusya
А чому ви не розглядаєте найгірший варіант? Заморозка це трохи не те, про що всі хвилюються
автор Anastasiia-9046 • 16 ноября 2023
Ответ дляTasya-Natusya
У Трампа були вже промови про концентрування на країні замість співпраці з Європою. Наприклад вихід з НАТО
Olga Zelenyak• 16 ноября 2023
Ответ дляAnastasiia-9046
На слова Трамп уже стену построил на границе с Мексикой, выгнал всех иммигрантов и перенес все производства американские из Китая в США, а на деле все с точностью да наоборот.
Президент, хоть и глава государства, но его полномочия ограничены. Он не может принять решение о выходе из НАТО.
Соната любви• 16 ноября 2023
конечно уже видели

у всех разные версии.
к примеру, такие

президентом сша станет или трамп иди женщина.
если женщина, война продолжится

нашим президентом станет женщина. война будет продолжаться или будет мир, неизвестно.

чтобы продолжилась война, нужна женская мобилизация.
будет женская мобилизация, будут давать снаряды.
Filomena• 16 ноября 2023
Ответ дляМандарина
Просмотрите старые обложки и вы поймёте эти ребусы)) Там все есть задолго наперед
Ви ж писали, що пресу не читаєте.
Який мінливий світ)
ZhukOlena• 16 ноября 2023
Ответ дляkuskus
А як виглядає найгірший варіант?
kuskus• 16 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
А як виглядає найгірший варіант?
А як він буде виглядати, якщо нам не буде чим відбиватись? Я не хочу це уявляти, але, думаю, що погано
vihola• 16 ноября 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Тобто, якщо з нашого боку буде неможливим захищатись, хуйло таке ну ок, почекаємо коли я здохну, подивимось що буде далі?
Anchik1878• 16 ноября 2023
Ответ дляМандарина
А що ви тут бачите? Поясніть для тих хто не розгледів
Blossom__• 16 ноября 2023
Ответ для vihola
А ви готові своє життя віддати у війні? Померти раніше путіна?
cherry_colibry• 16 ноября 2023
Как по мне тень Трампа надвигается выглядит больше как угроза, а не свершившийся факт. Перед победой Байдена на обложке было чётко видно кто победитель. А то что он на фоне стран с диктаторскими режимами прозрачный намёк что именно может ждать Америку.
cherry_colibry• 16 ноября 2023
vihola• 16 ноября 2023
Ответ дляBlossom__
Спочатку розкажіть як і чим плануєте хуйло вгамувати, щоб воно припинило українців вбивати.
Соната любви• 16 ноября 2023
Ответ дляBlossom__
заграницей все готовы пламенно и патриотично воевать, вместе со своими мужьями, детьми, не останавливаясь.
Мандарина• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Ви ж писали, що пресу не читаєте.
Який мінливий світ)
Я и не читаю прессу) ребусы с детства люблю вот😂
даже издания книг выбираю с иллюстрациями тех художников, которые многим не очень понятны. Фауст вот открылся недавно совершенно под другим углом, хотя я читала раньше это произведение🤷‍♀️
trickywicky• 17 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Не дай Боже
Не дай Боже ну про Байдена
При трапі жодної війни не розвʼязано в світі