Доброго вечора) Хто навчався в автошколі. Підкажіть, скільки ви від´їздили практичних годин перед іспитом, і як його складали, внутрішній і в МРЕО? Теорію здала сама, практику нервую. Можливо якось домовлялись, щоб скласти іспит чи здали самі?
Ответ дляirinag
Не підкажу по темі, але також шукаю автошколу для практики, і у всіх школах заняття мінімум - 40 годин. В тому ж Караті, це коштує 24000 грн. Це зараз не допускають до здачі екзамену без практики в 40 годин?
Не знаю точно, кажуть таке
Базова програма мвс розрахована на 40 занять по 60 хвилин, для мене і знайомих які навчалися в караті в основному вистачало для внутрішнього іспиту та іспиту у сервісному центрі. Якщо не складали внутрішній або у сервісному,то брали додаткові, для кращої впевненості в собі і на іспитах у сервісному