Кудлата хмаринка• Изменено 16 ноября 2023
Rituals - яка лінія найкраще пахне?
Мені мабуть Karma, а Вам?
Дякую!
Чеширская кошечка• 16 ноября 2023
Хотіла написати, що не знаю, яка лінія пахне. Тільки не купляйте, яку мені подарували. Бо вона воняє. Пішла, глянула, що в мене написано на баночках, а то Karma))))
бЭйбА• 16 ноября 2023
Полтора года в Нидерландах, аб этой косметике узнала из Советчицы)) девочки ,Вы такая прелесть ,люблю Вас)). А мне по календарям подскажите пожалуйста. Там цена не самая маленькая. Стоят они того?
Кудлата хмаринка
• 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Там же продукти на картинці є, у мене чоловічий крем та спрей для ліжка вже два роки валяються (спрей смердюченький попався). Все інше роздарувала далі