Фізик-ядерщик заочно• 17 ноября 2023

Випадіння волосся

Вже пару років як почало випадати волосся
Перепробувала і шампуні і вітаміни
Пішла до трихолога Попової
Здала аналізи і трихоскопію робили
Причину не знайшли поки телогенове випадіння з ознаками АГА, сказали що скраю робити що жирна шкіра і ще для кровотоку назначили препарати, також дорогу сивлротку за 4000 грн, на все це вже 20000 грн витратила, окрім сиворотки, так як не бачу сенсу іі купувати
Вже руки опускаються скоро буду лиса
В кого є історії хто як поборов випадіння ?
Скляна миша• 17 ноября 2023
Миноксидил 2% вам назначили?
Не танцую- но пою• 17 ноября 2023
Зверніть увагу. Не знаю жодної людини, якій би не допомогли ці вітаміни.
Капсіол двічі на тиждень втекти на годину - півтори і змити. Ціна на капсіол адекватна
МЧСница• 17 ноября 2023
АГА, миноксидил за 400 грн. Остальное опционально. Работает.
автор Фізик-ядерщик заочно • 17 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Миноксидил 2% вам назначили?
Ні, ще не назначали, але я їм користувалась 1 рік хаотично(нічого не зупинив)
Добро с Кулаками• 17 ноября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Капсиол по составу не стоит своих денег.
Автор, мне помог массаж головы с репейным маслом перед мытьем. И дарсонваль потом, когда волосы сухие и чистые.
Ответ дляМЧСница
Користувалась міноксидилом фірма Minos нічого не допоміг
МЧСница• 17 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Хаотично? Через 6 мес использования миноксдила 1 мл 2 р в день наступает эффект. После периода синхронизации. О минос не в курсе
Леся Українка• 17 ноября 2023
Що з гормонами? Мені тримати волосся на голові допомагають лише ОК. Так, це не цукерки і мають свої побічки, але я згодна терпіти, аби тільки бути з волоссям.
Мания-Величия• 17 ноября 2023
Така ж біда(( Минулого тижня була у трихолога. Телогенове випадіння. Призначила здати аналізи по гінекології, так як окрім випадіння ще стала дуже жирна шкіра голови((. Чекаю, бо їх потрібно здавати в певні дні циклу. ЩЗ в нормі. Поки: вітамін Д, вітаміни, лосьйон проти себореі… Збиралася пройти курс мезотервпіі, але лікар сказала, що при себореі неможна, потрібно спочатку пролікувати. Ситуація сумна, хоч плач((. Волосся ніколи не було моєю гордістю, а зараз просто майже лиса.
Доречі, стосовно Міноксидину лікар попередила, щоб не поспішала з ним, так як це препарат пожиттєвого застосування.
Скляна миша• 17 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Хаотично и не остановит.
Единственное доказательно работающее средство.
Мания-Величия• 17 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
А, як довго ви на них? Справа в тому, що в мене проблеми такого масштабу почалися саме після відмови від ОК, до того приймала більше 10 років, плюс був сильний хронічний стрес, не знаю, навіть, що більше послугувало причиною…
Кашпо• 17 ноября 2023
Тоже проблема с выпадением. Ходила к трихологу как вы написали, результата 0.по счастливой случайности попала к гинекологу и рассказала об этой проблеме. Она посмотрела анализы на гормоны (они все в норме) и сказала сдать ещё пару (там тоже была норма) но она посмотрела и говорит, что хоть и в норме, но там они как-то не сходятся один с другим, назначила лекарство и через 3 месяца у меня полностью перестали сыпаться волосы. В этом году бросала и опять начали сыпаться, нужно снова идти...
DASHA84• 17 ноября 2023
Після ковіду вилазили як ото після хімії. Нічого не допомогло. Трошки допоміг шампунь Деркос (червоний)
Море_море_я_скучаю• 17 ноября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Вот, пью. До ср@ки, тоже скоро буду лысая
Леся Українка• 17 ноября 2023
Ответ дляМания-Величия
Декілька років, але в мене випадіння почалося до прийому ОК. ОК - це вже як крайня міра була, коли жодні вітаміни і догляд не дали результату.
МЧСница• 17 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Потому что у Вас гиперандрогения, повышены мужские гормоны, там или ОК или флутафарм, другого лечения пока не придумано.
Не танцую- но пою• 17 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А скільки вже п´єте?
Птица секретарь• 17 ноября 2023
Стресс?
Ответ дляМания-Величия
Я вас розумію
Аналізи теж спала і всі в нормі
Допоки судин навіть назначили і там все більш менш, тому ліки для покращення кровообігу призначили, хоча я не думаю що в цьому справа, а мені дорогі шампуні призначили бо теж шкіра голови жирна, але він так не допомагає як скрабування шкіри голови
До речі в салоні ця процедура 2000 грн і лікар сказала що мені потрібно пару раз на місяць робити, я не готова 4000 в місяць тільки на скрабування витрачати
А потім лікар сказала після всього цього через 2 місяці на прийом і тоді знову будемо дивитися чи мезо робити
Але я навіть не знаю скільки це потрібно грошей на ці всі процедури
Ответ дляКашпо
Чудова історія, дуже класно що вам допоміг лікар і випадіння закінчилось,
Мені не гінеколог, не ендокринолог не допомогли і аналізи уже різні здавала
Мания-Величия• 17 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я вас розумію
Аналізи теж спала і всі в нормі
Та я готова була вже все, що скажуть робити, аби воно лише допомогло. А так вже стільки грошей витрачено на ті шампуні, вітаміни, біотини, аналізи і все безрезультатно(( Вже думаю плюнути на все, наростити на те, що залишилось і, хоч якийсь час походити, як людина, а потім вже як буде. Перука або пересадка)
Ну ниче се• 17 ноября 2023
Ответ дляКашпо
Какое лекарство вам назначили, если не секрет?
Анонимус Я• 17 ноября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Аналогично
Миноксидилом пользовалась около года особо эффекта не увидела
Трихолог сказал пить перфектил- вообще 0
Анонимус Я• 17 ноября 2023
Ответ дляМания-Величия
К сожалению наростить это 50/50
Была у хирурга по пересадке
Сказал что гарантий нет, отрастут, но через время все равно выпадут, вопрос только во времени:(
Анонимус Я• 17 ноября 2023
И после пересадки там тоже уход нужен конкретный такой
Мания-Величия• 17 ноября 2023
Ответ дляАнонимус Я
К сожалению наростить это 50/50
Была у хирурга по пересадке
Маєте на увазі пересадку? Теж чула, що навіть вона не дає 100% гарантію((
Анонім Перший• 17 ноября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Та ви що, а можна докладніше, чим допоможуть вітаміни, якщо випадіння гормональне або через анемію, або незасвоєння через проблеми шкт?
Ответ дляАнонимус Я
Аналогично
Чи такі трихологи пішли чи що
Мені найвідоміший трихолог Києва поки що теж нічим не допомогла
Белочкой зови• 17 ноября 2023
теж поздавала всі аналізи, катастрофічного нічого не знайшли, фулікули хороші, ось трихолог на днях назначила. Теж наче хвалять лікар, але мезотерапію не говорила, що робити лише тоді, коли себорею трохи вилікувати.
Море_море_я_скучаю• 17 ноября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
А скільки вже п´єте?
Месяц