Грабля• 17 ноября 2023

Подскажите пожалуйста маммолога+узи. Правый берег Киев

Уплотнение в груди нащупала при кормлении . Как шарик катается. Буду очень благодарна, кто посоветует. Не могу прийти в себя..
Королева спама• 17 ноября 2023
Мамологічний центр - усі фахівці на рівні

автор Грабля • 17 ноября 2023
Хотелось бы сделать УЗИ и сразу с врачом проконсультироваться
автор Грабля • 17 ноября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дякую
Бабулька• 17 ноября 2023
Ковальчук Ігор, раніше на Рейтерській приймав.
Покорительная• 17 ноября 2023
Ответ дляКоролева спама
Це де?
Покорительная• 17 ноября 2023
Ответ дляГрабля
Я пораджу Асланова в Інго
Королева спама• 17 ноября 2023
Ответ дляПокорительная
Це де?
Лобановського, 17
Покорительная• 17 ноября 2023
Ответ дляКоролева спама
Лобановського, 17
Дякую, навіть не знала що таке є
Невісточка ж• 17 ноября 2023
Ответ дляПокорительная
Я пораджу Асланова в Інго
Погоджуюсь з Вами.Дуже гарний фахівець. УЗД- Білошицький Володимир.

Покорительная• 17 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Я не памятаю фіо уздста, але він радив там же когось конкретно.
Невісточка ж• 17 ноября 2023
Ответ дляПокорительная
Мені він радив саме Білошицького. Але я і до цього чула гарні відгуки по нього.
Покорительная• 17 ноября 2023
Ще у мене питання по темі. Робила мамлграфію в поліклініці, знімків нема, детального опису нема, Лише 3 слова в хелсі фібр кіст мастопатія. Цього достатньо для лікаря? Чи можливо для лікарів видно більше інфо в програмі?
Тётя Хрюша• 17 ноября 2023
Ответ дляКоролева спама
Так, на лобановського там і апарат хороший і лікарі досвідчені.
Сама якраз там огляд роблю.
Лікар який оглядає і узі одразу робить і заключення дає.
Клин_Кляйн• 21 ноября 2023
+1 за маммологический центр на Лобановского. Удаляла там недавно фиброаденому.