Сижу_и_плачу• 17 ноября 2023
У вас працює viber?
Заходжу - вибиває. Тільки коли мені хтось написав, можу відповісти суто йому. А сама перша написати не можу нікому.
Подзвонила чоловіку - каже в його співробітника така ж проблема.
Скажіть, що в когось теж така проблема, мені стане легше))), що значить це їх поломка і вона вирішиться.
Заюшка_хозяюшка• 17 ноября 2023
В мене теж.
Видалила щоб перезавантажити, а він навіть не реєструється
Марс атакует• 17 ноября 2023
Так, теж вибиває. Писати можу тільки тим,хто у списку останніх контактів. Коли утримуєте ікону він вивалюється
Янгол в камуфляжі• 17 ноября 2023
Выбивает. Вчера вечером тоже минут 15 была такая проблема, потом наладилось само. А я думала, что у меня телефон заглючил и перегружала его. На работе у некоторых тоже такое было, а у некоторых всё нормально.
Сижу_и_плачу
• 17 ноября 2023
Ответ дляСтоит
Вибиває
Але у знайомого працює
Так, в більшості працює. Але от в декого ні, знайшла одну реальну людину, і тут вже ж скільки відписалось, значить чекаємо, мають полагодити.
Забагаловка• 17 ноября 2023
Тоже не работает, не могу зайти ни в переписку, ни позвонить - сразу выбивает. Уже я писала и отзыв. Удалить и заново переустановить Вайбер я не могу - мне нужны все переписки
Ms. Android• 17 ноября 2023
Тоже вылетает. Думала, может только у меня сбой , оказалось , что у знакомых та же проблема
Я така бойова• 17 ноября 2023
у меня вчера так с час было. Открывается, но при попытке зайти и в чат - выбивает.
Удальонка• 17 ноября 2023
На телефоні вибиває, а на компі працює. Зайти у вайбер на телефоні можу тільки з повідомлення про нові сповіщення. Сьогодні якесь оновлення прилетіло,то може воно не теє..
ДаЗдраПерма• 17 ноября 2023