17 ноября 2023

Як ви проводите вихідні?

Інколи думаю, що на вихідних обов´язково відісплюся і провалюся вдома, а в результаті все одно кудись йдемо, їдемо , шкода просто марнувати час на дивані
Результат:
вже голосів: 62
27 (43.55%) Вдома на дивані
17 (27.42%) Активно
10 (16.13%) Інше
8 (12.9%) Результат
Медсестричка 17 ноября 2023
Ну по всякому, конечно. На что есть настроение..
Мошей ницца 17 ноября 2023
По-разному - иногда день-тюлень, иногда активности
Ворую вкусняшки 17 ноября 2023
Влітку активніше, зараз холодно, особливо не погуляєш
Кукусик 17 ноября 2023
На работе. Выбора нет.
Заздрість то погано 17 ноября 2023
Готую їжу, прибираю в квартирі, роблю закупівлі продуктами...такі вихідні, що хочеться скорійше на роботу))))
жар-птица Нюра 17 ноября 2023
Как хочется, так и проводим. И на диване за сериалом и с друзьями встречаемся. Объездили уже все окрестности, в воскресенье чаще всего в Нидерландах на шопинге.
автор Ніколи не збрешу 17 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Как хочется, так и проводим. И на диване за сериалом и с друзьями встречаемся. Объездили уже все окрестности, в воскресенье чаще всего в Нидерландах на шопинге.
Де живете?
So_so 17 ноября 2023
Вспомнилось))
https://www.instagram.com/reel/CyFywAzgPIW/?igshid...

Очень активно
жар-птица Нюра 17 ноября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Де живете?
В Германии, очень близко к Нидерландам.
автор Ніколи не збрешу 17 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
В Германии, очень близко к Нидерландам.
Що цікаво в Німеччині можна подивитися ? Була лише проїздом
Совбез 17 ноября 2023
І так і так буває
жар-птица Нюра 17 ноября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Що цікаво в Німеччині можна подивитися ? Була лише проїздом
Мы в Западной. Очень однотипно. Можно на теплоходе по Рейну с остановками возле замков. Кельнский Дом в Кельне, например. В Дюсселе альтштад. Мы ездим в маленькие городки вокруг, много в виноградников, парков, заповедников.
alisarich 17 ноября 2023
Муж активності любить, я тюлень. Вот сегодня в горьі с палаткой предложил, я сиджу оіигеваю от такого предложения
Горлаю зрання 17 ноября 2023
Я не люблю вихідні. Таке якесь самознищення ((
Деградую на вихідних,
Бла бла бла 17 ноября 2023
Активно. Шопінг, екскурсії Києвом, кіно, кафе-ресторани, концерти, виставки. Кожну суботу домашні і сімейні справи, а неділя - активний відпочинок.
Тану на сонці 17 ноября 2023
Зависит от настроения
Забрала і не сказала 17 ноября 2023
Саме не цих вихідних вдома, мову вчу :))
А загалом частіше кудись...
Забрала і не сказала 17 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Мы в Западной. Очень однотипно. Можно на теплоходе по Рейну с остановками возле замков. Кельнский Дом в Кельне, например. В Дюсселе альтштад. Мы ездим в маленькие городки вокруг, много в виноградников, парков, заповедников.
О, классно, напишите пожалуйста что за теплоход с замками. Заинтересовало :) это в Кельне?
И еще в какие городки ездите?
Мы были только в Моншау, офигенный.
Белая котичка 17 ноября 2023
Зараз по-різному, але частіше активно. Влітку лише активно )
ВундерКИНГ 17 ноября 2023
По-разному, летом более активно, часто на даче. В ближайшие выходные планирую волонтерить.
Уси Пуси 17 ноября 2023
Курсы, хобби, мероприятия. На диване я полежу на пенсии.
Тоска в носках 17 ноября 2023
вже три з половиною роки як народила дитину «відісплюся» мені тільки сниться) кожен день активний зазвичай, незважаючи ні на що. хронічна втома і недосип.
на ці вихідні плануємо в дитячу кімнату, бо погода не надто позволяє довго гуляти на вулиці
автор Ніколи не збрешу 17 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Мы в Западной. Очень однотипно. Можно на теплоходе по Рейну с остановками возле замков. Кельнский Дом в Кельне, например. В Дюсселе альтштад. Мы ездим в маленькие городки вокруг, много в виноградников, парков, заповедников.
Дякую
автор Ніколи не збрешу 17 ноября 2023
Ответ дляalisarich
Муж активності любить, я тюлень. Вот сегодня в горьі с палаткой предложил, я сиджу оіигеваю от такого предложения
Класна пропозиція