По гугл-рейтингу:
Ексімер?
OCHI CLINIC ?
Британський офтальмологічний центр ?
Якісь в них ціни різні, а про своє обладнання пишуть -супер-супер
Ексімер?
OCHI CLINIC ?
Британський офтальмологічний центр ?
Ответ длязавитушка
мені лікар говорила, що після 40 лазерну корекцію вже не роблять, тільки заміна кришталика
взагалі шукайте лікаря, а не клініку
з Вами згодна. Для цього сюди і написала - може хто лікаря порадить і плюс клініку з сучасною апаратурою нормальною
Ответ дляvikinguryonok
ну коли я шукала лікаря для консультації, то все сходилось на тому, що найкраще це центр мікрохірургії ока, отам в районі медмістечка, тільки як я зрозуміла, це державний заклад і там трубку не беруть і реєстратура в кращих радянських традиціях, і треба їхать особисто щоб до когось записатися.
ну ви можете погуглить їх лікарів, вони можуть і в приватних клініках приймати
prosto_aisha• 17 ноября 2023
Мені рекомендували британський центр, астигматизм збираюся поїхати. Побачимо що скажуть.
Мені 40
Ответ длязавитушка
взагалі шукайте лікаря, а не клініку
Так астигматизм це ж не кришталик. Це неправильна форма Ока і через це не так як треба зображення йде :) Там трошки інша корекція
Ответ длязавитушка
ну то якщо там радянські традиції, то лікар може виявитись професором, а діагностику зробить і корекцію на теж радянській апаратурі?
Ну, така собі ідея...
Ответ дляvikinguryonok
мама влітку замінювала кристалики напевно. точно не знаю. робила це в ексімері. лікаря не обирала, просто записалась на консультацію - до кого записали, той і робив. все ок
Ответ длязавитушка
взагалі шукайте лікаря, а не клініку
Мені щось подібне сказали, робила діагностику в 36 років, сказали, коли фізіологічно буде змінюватися око в 40-41 тільки заміна кришталика.
Маю вже 39 з хвостиком. Тож скоро потрібно буде щось робити.
ksunya_kiss• 17 ноября 2023
Два тижні тому зробила корекцію в Німецькій очній клініці (філіал Британського центру). У мене міопія -4,25 та середній ступінь астигматизму. Я 20 років була в окулярах та лінзах. То я так добре як зараз не пам´ятаю коли бачила). Перший тиждень було незручно переводити погляд здалеку вблизь. Але зараз все супер. Якщо треба є купон на 500 грн знижки на корекцію.
КрасиваяМашина• 13 декабря 2023
Пройшла обстеження у клініці ’новий зір’, і намагаюсь зрозуміти, чи доплачувати за Femto LASIK
так типу 35к, а з лазером 65к.
І лікар каже і те і те добре, результат один, але з лазером швидше заживає.
Тут була така тема, але нажаль відповіді, чи воно того варте там не знайшлось
так типу 35к, а з лазером 65к.