Sielo• 17 ноября 2023

Відкритий люк на вулиці, куди подзвонити?

Боюся що хтось покалічиться або втоне, всередині вода. Куди звернутися? Сама закрити не можу,люк важкий.
Леска• 17 ноября 2023
Жуть. Може поставте щось поряд помітне.
Може і ЖЕК, комунал ним службам, в мерію

Valechka-mk• 17 ноября 2023
В ЖЭК, я недавно так звонила. Спросили адрес, записали, через час шла - все закрыто
автор Sielo • 17 ноября 2023
Нема навкруги нічого(( Не дай Бог дитина буде іти з занять то прикриття може не помітити, це майже на тротуарі.
автор Sielo • 17 ноября 2023
Не знаю який тут жек, це не біля мого дому. Може в поліцію?
Odetta Furs• 17 ноября 2023
так - викличте копів -
Роковуха2002• 17 ноября 2023
Спробуйте 1580
S-290479• 17 ноября 2023
Поліція
Zelenkа• 17 ноября 2023
Ответ дляSielo
Є у вас центр оперативного реагування? Якщо ні, то в поліцію, далі вони розберуться.
Стасько• 17 ноября 2023
Якщо це в Києві то 1551 або поліцію

Марина-10• 17 ноября 2023
в Киеве 1551
ішо• 17 ноября 2023
так закрийте, кришка поряд лежить)
lisulya• 17 ноября 2023
А Ви вже пішли? Якщо ні, то почекайте, може якісь мужики йтимуть та закриють
автор Sielo • 17 ноября 2023
Ответ дляМарина-10
в Киеве 1551
Дякую, зафіксували звернення. Сподіваюсь швидко закриють.
автор Sielo • 17 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Там спеціальна напевно штукенція треба він перевернутий там просто не закриєш, вага більше 100кг
автор Sielo • 17 ноября 2023
Ответ дляішо
так закрийте, кришка поряд лежить)
Я її поворухнути не можу навіть. Вага величезна
lisulya• 17 ноября 2023
Ответ дляSielo
Та ніякої штукенції там не треба. У нас на вигрібній ямі такий же люк, чоловік сам відкриває-закриває. 100 кг це ж не тонна, 2 мішки картоплі
автор Sielo • 17 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Я не можу чужими людьми керувати. До одного звернулася, розвів руками. Один типу ой, обережно ходіть.
Басина• 17 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Жінка все одно сама не закриє
lisulya• 17 ноября 2023
Ответ дляБасина
Жінка все одно сама не закриє
Ну я ж і порекомендувала якихось чоловіків почекати. Автор каже, що відмовили. Печаль

автор Sielo • 17 ноября 2023
Заявку прийняли, я вже все, замерзла жахливо, пішла. Мають оперативно відреагувати, я подзвоню уточню, номер заявки записала.
lisulya• 17 ноября 2023
Ответ дляSielo
Интересно кто ее снял. Помню у нас в городе ребенок так утопился. Шел с бабушкой с сада вроде вечером.
Басина• 17 ноября 2023
Ответ дляlisulya
На жаль, мужики в нас більш пофігістичні, ніж жінки... це в жінки одразу 1000 варіантів, хто і як туди може впасти і які наслідки. А чоловіки не заморочуються...
lisulya• 17 ноября 2023
Ответ дляБасина
Ну я б так не сказала. Може так співпало у автора.
Басина• 17 ноября 2023
Ответ дляlisulya
А я навіть по своєму чоловікові помічаю, що він не завжди всі ризики прораховує) От навчилась дитина кататись на велику. Гуляємо біля школи. Хоче об´їхати навколо школи. Я: ні, катайся в полі зору. Чоловік: їдь. А собаки, а неадеквати, а з кимось на велику зіштовхнувся... про це навіть думки не виникає)) кататись же вміє!
lisulya• 17 ноября 2023
Ответ дляБасина
Ну в данному випадку то може Ви трохи мнітєльна)
Басина• 17 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Може) може профдеформація, бо я знаю при яких ударах і падіннях як і що ламається і т.д. Та й вони в мене трохи безвідповідальні, коли справа стосується розваг. Поїхали на лижах кататись, з´їхали з траси в ліс, малий руку зламав. А я ж просила лише по трасі кататись... Так і біля школи - краще не ризикувати. Я сама буває їду, то деякі пси неадекватно реагують, а це ж дитина...
МаргаритаЛьвовна• 17 ноября 2023
Ответ дляБасина
я тоже сильно запоминаю всяческий услышанный или прочитанный треш про несчастные случаи и травмы, тоже часто слышу про мнительность.
но я не согласна.
не зря есть фраза: правила безопасности написаны кровью.
автор Sielo • 17 ноября 2023
Зателефонували мені щоб допомогти бригаді знайти місце, закриють. Буду знати, що в 1551 нормально реагують.