Боюся що хтось покалічиться або втоне, всередині вода. Куди звернутися? Сама закрити не можу,люк важкий.
Valechka-mk• 17 ноября 2023
В ЖЭК, я недавно так звонила. Спросили адрес, записали, через час шла - все закрыто
Ответ дляlisulya
Ну я б так не сказала. Може так співпало у автора.
А я навіть по своєму чоловікові помічаю, що він не завжди всі ризики прораховує) От навчилась дитина кататись на велику. Гуляємо біля школи. Хоче об´їхати навколо школи. Я: ні, катайся в полі зору. Чоловік: їдь. А собаки, а неадеквати, а з кимось на велику зіштовхнувся... про це навіть думки не виникає)) кататись же вміє!
Ответ дляБасина
Ну в данному випадку то може Ви трохи мнітєльна)
Ответ дляlisulya
Може) може профдеформація, бо я знаю при яких ударах і падіннях як і що ламається і т.д. Та й вони в мене трохи безвідповідальні, коли справа стосується розваг. Поїхали на лижах кататись, з´їхали з траси в ліс, малий руку зламав. А я ж просила лише по трасі кататись... Так і біля школи - краще не ризикувати. Я сама буває їду, то деякі пси неадекватно реагують, а це ж дитина...
МаргаритаЛьвовна• 17 ноября 2023
Ответ дляБасина
я тоже сильно запоминаю всяческий услышанный или прочитанный треш про несчастные случаи и травмы, тоже часто слышу про мнительность.
но я не согласна.
не зря есть фраза: правила безопасности написаны кровью.
но я не согласна.