Зеленський сказав, що прийдеться соцвиплати скорочувати. А потім що? Працівники навчальних закладів, медики....Дівчата, хто хоч трохи розбирається, поясніть, якого масштабу дупа нас чекає? 90-ті чи гірше? Що буде з курсом валют?
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та в тих депутатів ще й невеликі зарплати. Їм до топ-чиновників ще бігти і бігти. Мені он вчора одна написала, що Кобелев великий професіонал і зарплатня була для цього рівня нормальна. Зато для населення треба підняти тарифи на газ🤦🏻♀️
Ще повиганяти нафіг ті наглядові рази з іноземців. Приїзжають раз на місяць і то не факт, що останні 2 роки були, а щомісячно мінімум 20 тис$ отримують. В нас, як гарненько пошукати, то грошей ще на третину бюджету знайти можна.
Я вам ще скажу , що Кобелев проф , вийграв суд у росії
А ви тільки волати вмієте , що багатодітнім не потрібни виплати , фу
Ответ дляKateSavch
А если б мы активно вкладывались в вооружение, то народ бы орал ’нафиг сливать деньги в оружие, мы же мирная страна ни с кем не воюем, давайте деньги пускать в развитие’. И голосовали б за политиков которые бы обещали повысить деццкие вместо производства ракет.
💯💯💯
Чомусь ніхто не згадує як вили за військовий збір і кожного президента чмирили за погані дороги. І це після 2014 р.
А тепер дороги муляють.
А ви хіба не їх замовляли?
А тепер дороги муляють.
А ви хіба не їх замовляли?
Inna_ya_krasivaya• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В вас причинно наслідкові зв’язки порушені? Чи ви не розумієте прочитаного?
нет, у вас нарушены
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так ви. Який суд виграв особисто Кобелев? Той, за який держава 10 млн$ юридичній фірмі заплатила, а вони з Вітренко премії собі повиписували?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ой, забула дописати, гроші ж з виграного суду в Україну не зайшли, бо газпром апеляцію подав у 18 році
Ирина-bbd0• 18 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Пфффф, цивілізований світ це така сама фікція як і міжнародні домовленності. Я ж кажу - ми л*хи, яких ще пошукати потрібно. Все здати! Всі ракети і літаки! Заради якихось міфів про цивілізований світ і бумажки.
Лилу привет
Ну реально смешно читать про лохов и веру в мифы от человека.который расппострняет сам мифы о том.что за кацапов нужно молиться чтобы они одумались и перестали убивать украинцев)))))
Так кто тут у нас мифотворец то?))))
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У Газпрома виграв суд !
Одні популістські дописи , таким ка ви дуже зручно , щоб Україна була сірою , а прикриватися пенсіонерами
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви одна в білому пальто , всі навколо дурні
karkusha.biz.ua• 18 ноября 2023
для меня звоночек,что труба дело - это сбор денег на ЗСУ в школе в обязательном порядке. Я не против, но не такой обязаловкой. Докатились. В американском бюджете,который они недавно приняли, не заложена фин помощь Украине. Бедулька для депутатов и Зе, столько времени тырили. А туту лавочка прикрылась. Теперь будут доить оставшийся бизнес и урезать всевозможные социальные статьи расходов.Но, если бы их всех потрусить = могли бы пополнить бюджет своей страны на сотни миллионов. Просто уверенна в этом. Так что пояса придется затянуть нам.
Ответ дляМанула
Блін, просто заздрю людям, які не в курсі того, що відбувається в країні та зовні
Без західної допомоги доведеться вибирати між соцвиплатами та витратами на армію, - Зеленський
Фууух. Головне щоб бруківку замінили і барабани, барабани обовязково, в пенсії то таке, кому воно треба
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І не зайдуть ще через рік і два , як і активи заморожені російські , але для вас репутація країни нічого не значить (
Це не базар
Ответ дляok1904
Так тут не вірять, що навіть з усіма можливими доплатами, які перевіряє антикорупційний чи доцільно призначена , далеко на з платі берж.службовця не щаїдеш
Домохозяйки собрались и решили,что чиновники и полиция должны идти на войну) они так решили и точка)
Ответ дляlith_oops
У мене щодо влади багато сумнівів.... Те, що вони роблять з Конституцією, без лайки не назвати. ((((
Так с этого и надо начинать. Перед тем, как задумываться над дилеммой ’воевать или сдаваться’, осознать, что у нас еще внутри страны не все ресурсы исчерпаны, потому что какой нормальный человек пустит свои ресурсы на поддержание существования государства, которое из него силой пытается последнее вытащить - жизнь и здоровье? Воюют, скорее всего, ради людей, близких и далеких, или ради денег, карьеры, но не ради государства. А государство только мешает, получается. И это ненормально, что такая ситуация.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Це не базар
З 18 року заморожені?
Так Кобелев задля репутації країни це зробив? Цікаво, а 10 млн премії собі і 4 Вітренку він мимохідь виписав, чи помилково?
То ви хочете підняти оплату населенню за газ, щоб такі як Кобелев не по 10 а по 20 млн премії отримувати?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляLizavel
А чим чиновник від Васі тракториста відрізняється? А поліціянт ще краще. Точно здоровий і годний для служби, ще й обучений.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляFilomena
💯💯💯
А тепер дороги муляють.
А ви хіба не їх замовляли?
А тепер дороги муляють.
А ви хіба не їх замовляли?
На дороги з кожного літра бензину відрахування ідуть. І те, що минула влада їх витрачала хз на що не означає, що їх ремонтувати непотрібно.
Там в держави борги перед автомобілістами вже не на мільярди
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До чого тут Омерика? Півсвіту заборонили аборти і цей рух набирає оберти. Я не знаю, скікі вам років, Но я б хотіла, щоб жінка мала право розпоряджатись своїм тілом і сама вирішувати народжувати їх чи ні. І в цьому випадку мені пофіг, русня вона чи китайка з корейкою.
Тобто ви хочете мати право не народжувати, а чоловікам в їх праві не воювати відмовляєте. Дуже цікаво.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
До чого тут біле пальто? Кобелев до суду жодного відношення не мав.
Держава найняла юридичну фірму, яка за державні гроші виграла суд.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 ноября 2023
Ответ дляanducci
Яким чином в вашій голові все це корелюється?
Жінка має право робити будь-які маніпуляції зі своїм тілом, як і чоловік.
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви серьєзно , ну у вас і Гонтарева не причастна до банківській реформи (
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А наша теперішня влада з військового збору проклала дороги в Чорнобилі.
Ну таке)
Я як житель центру України мала можливість спостерігати де і коли робили дороги.
А тепер ще спостерігаю які з них швидше виходять з ладу.
Ну таке)
Киев_Елена• 18 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Прямая кореляция) и женщина и мужчина имеют право распоряжаться своим телом как хотят. Мужчина хочет чтоб его тело было в своем доме, на своей работе, а не в холоде в окопе