ZhukOlena• 18 ноября 2023

Я так розумію, що нашій економіці скоро прийде кінець без допомоги США?

Зеленський сказав, що прийдеться соцвиплати скорочувати. А потім що? Працівники навчальних закладів, медики....Дівчата, хто хоч трохи розбирається, поясніть, якого масштабу дупа нас чекає? 90-ті чи гірше? Що буде з курсом валют?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 ноября 2023
Ответ дляok1904
Що значить байки, мій чоловік зараз в управлінні ДСНС (в нього цивільна посада) веде напрямок євроінтеграції, перехід на стандарти ЄС парт 145 в держ.авіації. де байки? Але завдання було видане до нього ще в 2018, топталися топталися, поки не вийшли на нього, він працює там 6 місяць, скоро схвалення
Ваш чоловік в погонах? Думаю що ні. Справа в тих, хто погони носить. Хто всі плюшки від держави отримав і при першій же можливості здриснули на пенсію по вислузі. Ще й інвалідність зробить, щоб більше грошей отримувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 ноября 2023
Ответ дляanducci
Никого нельзя отправлять против их воли.
Да щас. Професійні військові і ті, хто вибрав професію по захисту, аж бігом потрібно. Як цікаво виходить, і вашого чоловіка ніззя, і тих, хто в погонах. А дядьку, що ключі га ринку виготовлял, чи електрика, який вам відновлює електрику можна.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 ноября 2023
Ответ дляVanily
А Ви точно знаете трудности работы полициянта?! Вы знаете что полиция это не работа, а служба? У всех работы тяжёлые. И у тракториста и у полицейского. Просто надоело как тут постоянно полицию унижают. Кстати в полиции недобор, кто кому мешает, идите устраивайтесь!!!
Спостерігала. Особливо трудності нової поліції.
Питання, Нашо поліції 3 центральних органа влади? І Нашо там майже 7 тис працівників. Яких трудності в тих 7 тис виникають в кабінетах. І я більшніж впевнена- по 30 тис виплат там отримують всі, хто в погонах. Ще й бронь в усіх постійна. Якак така необхідність буда у Шмигаля збільшувати чисельність ЦОВ в травні цього року?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 ноября 2023
Ответ дляantoninalav
Серйозно. Це крихти порівняно з тим як крадеться де тільки можна. Навести лад хоча б на таможні і у верхній раді поскорочувати замзамів і радниківрадників. Чому не почати з себе?
Я за! Депутатів це анріал, а ось обслугу їх- потрібно.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 ноября 2023
Ответ дляsvitirok
Ну ви не освітянка точно. Зараз медсестра має більше,ніж виклад вузу. Вихователів давно зрівняли з вчителями по оплаті і по відпустці, престижність фактично платять тільки в Києві, позаурочна робота, це що?
Позаурочна це те, що ви в плані запланували. Екскурсії чи щось подібне. Це обов’язково.
https://pon.org.ua/novyny/10225-doplaty-i-nadbavky...
Вивчайте, все платять
ok1904• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То ж на фронт повинні іти ті, які взагалі не вчились, бо ці по радянським стандартам вчились? Ви себе чуєте?
Від ДСНс хочаб якась користь є, а яка користь від військових в кабінетах?
Та сама що і від кабінетних працівників ДСНС. Допустім друг зараз прийомку БПЛА веде, документи , ТЗ по своєму наррямку, він кабнетний полковник в структурі МО (на цивілці був директором дитячого центру тех.творчості). Дуже багато тиловиків треба що в поліції, що в ДСНС, що в МО, ще навчальні центри різного напрямку, програми навчання, співпраця з різними структурами, коли треба багато військових на фронт, то тиловиків треба не менше. Так поверталися пенсіонери(за вислугою), але далеко не всі ледарі . Як отримати Фки, коли під них треба робити тех.базу і забезпечення, це по суті створити нову авіакомпанію, не лише навчити пілотів? Те саме з артою, та з усім.
pamidoroff• 19 ноября 2023
Ответ дляtata1210
Народ, дышим глубоко.
Итак:
1. Шторм насчет прекращения помощи - временный. Никто ничего не прекратит.
Вся эта буза началась т.к. республиканцы не намерены отдавать наши будущие успехи - как добавку к рейтингу демократов. У них на наши успехи свои виды. Демы и респы пытаются договориться - рашистское ИПСО резко повскрывалось и качают тему ’все пропало, помощи не ждите’.
2. переговоров не будет. Это заведомо провальная тема. Если сейчас дать пуйлу возможность выдвинуть райдер - мало не покажется всем. Все это прекрасно понимают. на такое никто не подпишется. все пугалки - рашистские вкиды. Всем нам - затаить дыхание и офигевать от масштабов рашистской агентуры. дышать спокойно и глубоко. ничего не будет.
3. у нас все будет очень неплохо по итогу. чуть хуже чем самые розовые мечты, но намного лучше чем вы сейчас можете представить.
4. отдельные аттракцион - наблюдать за беснованием рашистиков здесь. у них даже ники однотипные, обратите внимание - прям классифицировать можно. повестись на это могут только очень недалекие, но на них никто ставку не делает. у них завтра ветер подует в другую сторону - и так само будут верить.
Короче, не бояться! не поддаваться панике. все будет хорошо, я узнавала.
мамкины геополитические эксперты врываются в чятик :))
LudaSHS• 19 ноября 2023
Сегодня глава комитета по иностранным делам Палаты представителей Конгресса США Майкл Маккол (республиканец, кстати) дал ясно понять, закон о помощи Украине обязательно будет принят. Причем довольно быстро.

По словам Маккола, ’в принципе нет вариантов’, что помощь Украине не будет одобрена Конгрессом. ’Это очень важно’, - подчеркнул он. При этом конгрессмен отметил, что спикеру Палаты представителей, его коллеге-республиканцу Майку Джонсону, будет непросто провести этот законопроект, поскольку часть радикально настроенных республиканцев требуют от демократов серьезных изменений в иммиграционной политике США (прежде всего на границе с Мексикой) в обмен на их поддержку Украины.

На это тут же отреагировал лидер демократического большинства в Сенате Чак Шумер, который пообещал, что закон о помощи Украине, Израилю и Тайваню будет вынесен на голосование в пакете с соглашением о пограничной политике. Он также заявил, что все это произойдет сразу после Дня Благодарения (то есть после четверга, 23 ноября). ’
Lizavel• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не смішіть. Я захистила кандидатську з державного управління.
Перед цим академію закінчила. Я бачила хто там вчиться і як.
Удалено администрацией...
Lizavel• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Сейчас нет выплат в полиции
tata1210• 19 ноября 2023
Ответ дляpamidoroff
бОязно, мелкий рашко-работничек?
Mariya Prokhorova• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Коли це я таке говорила. Навпаки. Но не до реформи, а до махінацій з курсом валют. І я прямо в минулій темі вам писала, що Гонтарева прийшла на $ 11 грн, а через півроку чогось той $ до 40 скакнув. І те що вона банки валила то взагалі ніяк не вплинуло.
А ви з якого напрямку фахівець? Вчора з банківського були, а сьогодні дивлюся і з юриспруденції і з нафтогазу крутий фахівець.
Я бачу ви фахівець у всіх сферах , куди там мені , повертайтесь в Україну )
Кабмін чекає на таких професіоналів , які готови працювати за копійки ))))
Mariya Prokhorova• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Виграли суд на 2,5 млд. Ще раз, премія за що? Ви справді така, чи сніжинку включили? Кобелев з вітренко як дотичні до виграшу суду. І це ж тількі верхівка по преміям, яку ми побачили. А скількі ще інші працівникі отримали?
На 12 млрд
Манула• 19 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS

Дай Боже
anducci• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не можна. І мій чоловік і є електрик, до речі)) І то, що ви перекручуєте чужі слова, не допоможе вам в ваших маніпуляціях.
ok1904• 19 ноября 2023
Ответ дляLizavel
Сейчас нет выплат в полиции
Саме так. за доп виплатами велкам на фронт, змінювати підрозділ треба
Lizavel• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На какой кафедре и у кого
Lizavel• 19 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У кого защитились?
vinogradova1611• 19 ноября 2023
Ответ дляIsidda
У США денег много и еще у нас 49 партнеров -союзников,далеко не бедных.Часть открыто помогает,есть,что втихаря.За деньги я не переживаю.А вот оружие,ракеты,авиацию давно пора открыть шлюзы.Заводы военные на Западе работают на нас,производство.Такое читала.
Ощибаетесь о США. Посмотрите какой у них внешний долг. И те деньги которые давали нашим беженцам поначалу , уже не дают.
ok1904• 20 ноября 2023
Ответ дляvinogradova1611
Глянь ще зовнішній борг Китаю. Теж країна, світовий лідер, з великим впп.
freaz• 20 ноября 2023
Ответ дляKsu160576
вони ж розшифровували: відміняти виплати інвалідам 2 групи, 3 відмінять взагалі і це тільки початок
виплати це пенсія?
vinogradova1611• 20 ноября 2023
Ответ дляok1904
І що? До чого твій коментар? Про Китай не писали, написали, що в США багато грошей. Аби щось .....ти
Ksu160576• 20 ноября 2023
Ответ дляfreaz
виплати це пенсія?
так