Підписана на пластичного хірурга, оперує в Україні і ОАЕ
Ответ дляok1904
А чому? Ризики є навіть при самих безобідних операціях, про то хіба скажуть хірурги , яким головне заробити?
Да, я понимаю, что к сож можно умереть и при рутиннейшей операции от наркоза или непредсказуемых последствий поэтому врачи стараются и избегать лишних операций, и тем более удивляют люди, топающие под нож добровольно. А коммерсанты от медицины увы всегда будут всегда...
Ответ дляDonnafugata
А по-друге. Можливо це я так, але я фіг би погодилась фотографуватись до/після, якби платила такі гроші за операцію.
Чому?
Я, наприклад, нічого не маю проти, хоч хочу й не обличчя, а цицьки)) якщо добре зробив - то хай інші знають, що гарний спеціаліст. Якщо погано - то все одно не покаже (покажу я де зможу)
I_Love_London• 18 ноября 2023
Это пластический хирург Иванчук же!))) Он и не такое нафотошопит 🤣🤣🤣🙏🏻
Татьяна -3329• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось ще
Я також на нього підписана. Він коштує тих грошей. Бо на відео видно що не Фотошоп. Особливо кори він прес та талію дівкам робить і відео прямо в операційній
Татьяна -3329• 18 ноября 2023
Ответ дляGirlSuper
Ну тут згідна
А перше фото фейк.
Там далеко не одна процедура і не 1 день роботи. Він сам писав. Там 12 процедур, комплекс, який потребує часу.
РусалкаДністрова• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось ще
Дивно, чого із цієї тридцятирічну не зробили?
Ответ дляWitty
От про вухо, наприклад.
Звичайно, перше фото - фейк, але на другому до мочок хоч не чіпляйтесь. У поганих випадках такі вуха стають, що взагалі жах)
На фото 2 мама дуже схожа з донькою, це ж треба генофонд який. Лише вуха відрізняються, у мами мочка не приросла, а у доньки ні ) І у мами вони не пробиті, а у дочки пробиті )) Чи просто фотошоп )
О, я вчера от него отписалась, когда это увидела. Это мошенник, я наблюдаю за ним очень давно. В свое время искала пластического хирурга. У Иванчука все очень плохо - хатка в вешневом, где он оперирировал или скорее учился на дурах, там даже реанимации нет. Операция без договора, наликом оплата
вы почитайте профессиональные форумы и сколько он девушек и женщин покалечил. Он делал омович, в реальности без фотошопа это такое уродство, что просто не передать. В наглую фотошопит свои работы и выдает за правду. Видео результата после никогда нет. Фу блин, почему в Украине нельзя лишить диплома за такое или посадить. По моему он даже не хирург по образованию
сейчас русских дур в Дубаи оперирует, ну может у него такая мстя за Украину, хз
СОЛНЦА ЛУЧИК• 18 ноября 2023
Ответ дляSolly85
С ушами чуть легче)
Можно поросячьи пересадить, никто и не заметит.