Сумчатая кошка• 18 ноября 2023

Лазерна епіляція

З ким інтервалом потрібно ходити мій майстер каже кожні 4 тижні інший майстер в місті каже по мірі росту волосся що в неї деякі клієнти ходять раз в 3 місяці . Як повино бути?
Я зробила лише 1 процедуру
Пьяная вишня• 18 ноября 2023
Перші - часто, далі з перервою до двух місяців
Плекаю думи• 18 ноября 2023
Перші рази раз в місяць, далі раз в 2
автор Сумчатая кошка • 18 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Перші рази раз в місяць, далі раз в 2
Дякую
Витворунка• 18 ноября 2023
После 1 процедуры - 4 недели, после 4-й- через 5-6 недель. После 10-й - поддерживающие можно и раз в год делать
Перемелица• 18 ноября 2023
Перші 2 з інтервалом в 4 тижні, далі все довші та довші. Я відходила 12 процедур, поки ходиш ефект є. Потім почалася війна, я перестала ходити на лазерну. Зараз наче я там ніколи і не була.
Живчик-счастливчик• 18 ноября 2023
Мой мастер мне сама назначает
Там после каждой процедуры интервал увеличивается
Корсет_на_шурупах• 18 ноября 2023
На каждом аппарате свой протокол, у меня зазор был 5-6 недель