ЛеньГуглить_правда• 18 ноября 2023
Я якась не така, ні чого не добилася і не знаю чого хочу
Як ви визначилися чим хочете займатися і в якому напрямку розвиватися? Що вам допомогло, підштовхнуло?
33 роки, 2 дітей і нуль самореалізації. Так хочеться займатися улюбленою справою, яка б приносила дохід.
Обнемашечка• 18 ноября 2023
Начните заниматься тем,что вы умеете, а уж потом посмотрите ,что у вас любимое и пр
ЛеньГуглить_правда
• 18 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Я думала, нічого не вмію.
Одна знайома ліпить пельмені, вареники на замовлення, інша - горішки пече, ще одна хліб. Одна пішла на курси фотографа і кайфує від того.
А у мене руки з ж.., нічого толком не вмію.
ЛеньГуглить_правда
• 18 ноября 2023
Ответ дляMeercury
Хотите что бы мы вместо вас решили что вам интересно ?
Хочу історії успіху почитати, як визначилися і дійшли до мети
НеВРотик• 18 ноября 2023
Этот вопрос был для меня очень важен, поэтому задавала его себе будучи ещё подростком. Ответы приходили постепенно. Ведь в каждой области жизни они свои. Мне помогли книги. Много читала и продолжаю читать литературы по саморазвитию.
Обнемашечка• 18 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Автор,вам это совершенно не поможет. Успех каждой истории в том,что есть понимание целей, желаний и способов их реализации,а у вас их нет,увы.
интайм_не_предлагать• 18 ноября 2023
Автор, мені 25 і те ж питання
Іноді важко навіть вирішити що я хочу на обід, не те що чим займатись в житті
Указка• 18 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я думала, нічого не вмію.
Так багато хто чого не вмів, вчились. І вам якщо щось подобається, беріться і вчіться якоїсь справи
НеВРотик• 18 ноября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Тоже так думаю.
Глаголиця• 18 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я думала, нічого не вмію.
И где работаете?
НеВРотик• 18 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я думала, нічого не вмію.
Не у всех людей призванием является работа руками)))
НеВРотик• 18 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У школі
Бедные наши дети(((их пытаются учить люди, о себе ничего не знающие(
Нематрьошка• 18 ноября 2023
мне 41 годик, вот пошла в салон мастером маникюра себя пробовать)))
ЛеньГуглить_правда
• 18 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Я відкрию таємницю, що ваших дітей більша частина вчителів не хоче вчити. Молодь чекає доки підростуть діти і переходять на інші роботи. Бо з такими дітьми і батьками до психіатра пряма дорога
Зоряний Шлях• 18 ноября 2023
Це все важливо, так. Я чітко пам*ятаю момент , коли я усвідомила, що мене пре. Це був 9 клас у сільській школі. Я зрозуміла, що пре іноземна мова. Я перекладала все що могла знайти.
Всього було багато, поки я опинилась тут де я є зараз. Чого вартують тільки 3 другі вищі освіти філологічні.
Зараз мені 43 і мене так же пре філологія. Тільки щирий інтерес піднімає мене з втоми і проблемного життя і я далі копаюсь учусь і розвиваюсь.
Якби я щось робила бо так треба уже б лінь заїла. Мені важко себе змушувати. Відчуття реалізованості круте.
Зараз мій середній син теж на філології. Його пруть східні мови. І скільки б розказували що для чоловіка лінгвістика це нуль я точно знаю що то дурня. Головне щоб перло. І шлях знайдеться навіть в непопулярній професії.
Вибачте не маю ком((
НеВРотик• 18 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так Вы учитель? Не психолог?
ЛеньГуглить_правда
• 18 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Так Вы учитель? Не психолог?
З інклюзивною дитиною в класі працюю, асистент вчителя
НеВРотик• 18 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вас это мотивирует? Что Вы чувствуете выполняя свою работу? Она Вас наполняет или истощает энергетически?
Червона рута• 18 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
И сколько теперь в месяц зарабатываете?
Залізна тьотя• 18 ноября 2023
как можно найти себя, не попробовав ничего? вот мне, например, нравятся красивые торты - я попробовала печь, не нравится мне процесс. Долго, нудно, однообразно, еще и ожидание/реальность) значит не мое) нравится что-то другое - попробую, буду знать свое отношение. Тем более, что попробовать или изучить информацию о любой профессии нужен 1 день - что мешает выделять всего 1 день в неделю, чтобы за несколько месяцев найти себя?
НеВРотик• 18 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
И сколько теперь в месяц зарабатываете?
Я не хотела работать за зарплату. Мне хотелось жить на пассивные доходы, заниматься своими детьми, любимыми делами, домом и тд.
Так и живу.
Червона рута• 18 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Так и живу.
И сколько доход?
ЛеньГуглить_правда
• 18 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Енергетично вимотує.
НеВРотик• 18 ноября 2023
Ответ дляЧервона рута
И сколько доход?
Больше 10 тыс€. У меня большая семья.
Червона рута• 18 ноября 2023
Ответ дляНеВРотик
Больше 10 тыс€. У меня большая семья.
Вот это вам повезло с книгами