Не прохожу мимо• 18 ноября 2023
Як відновити вії?
Дівчата, сироватку використовувала, але не допомагає. Яке звичайне аптечне масло можно наносити на вії, від якого краще ростуть? Вчора зайшла в аптеку, запропонували репійне, але сказали, що не знають чи можно точно наносити на вії.
ПодругаМужа• 18 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Його потрібно змивати ?
перед сном небольшое количество наносить
дамаАмстердама• 18 ноября 2023
Я промила добре футляр від туші, налила туди касторове масло (рицинова олія) і на ніч ’фарбую’ вії. Не змиваю.
_Alekssandra_• 18 ноября 2023
Такое можно попробовать.
Масло какой-то усьмы.
У меня проблема с бровью. За 2 недели использования вижу, что начинает отрастать.
Масло какой-то усьмы.