ХаДиДиШь• 19 ноября 2023
Нащо курити в туалеті якщо живеш на першому поверсі?
Відкрий вікно і кури скільки влізе, чи вікно відкрий і кури в кімнаті, чи і вікно не відкривай, але нащо запиратись в туалеті і курити? А мені весь сморід через вентиляцію йде. Капець якийсь вже не знаю що робити
Найщасливіша• 19 ноября 2023
Может другим соседям воняет, когда из окна курит, поэтому вынужден в туалете запираться)
Счастье_же_вот_оно• 19 ноября 2023
Может соседу не доходит, что кому-то от его курения не хорошо?
Просто скажите ему об этом.
Он же не тварь, чтобы не пойти Вам на встречу и не перестать курить в туалете.
Просто скажите ему об этом.
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляЭлектричка
Нащо взагалі в туалеті курити
От і мені цікаво.
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Нічого там не воняє, вітер швидко дим розносить
Mrs.Sexuality• 19 ноября 2023
Пам´ятаю, тут писали, що в багатьох, хто курить в туалеті, запор без цигарки.
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляЭлектричка
Нащо взагалі в туалеті курити
Нащо автор сидить і нюхає в туалеті?
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Серйозно? Так йому і треба!
все по ГОСТу!• 19 ноября 2023
Вентиляцію перевірте та полагодіть. Бо якщо у сусіда трапиться понос, то будете просити, щоб какав у вікно
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Нащо автор сидить і нюхає в туалеті?
Бо тривога блін, нема більше де сидіти. В під´їзді холодно, в підвалі ще холодніше і ще і сиро.
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Тоді нічого і вам не воняє, протяг швидко дим розносить
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
От ще що. Цей сусід і є власник моєї зйомної квартири. Бл*дство
Ще мені за власний рахунок щось робити з вентиляцією невистачало
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
То і він так само, нервує, ховається і палить
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ви дивна чи да? Можете не відповідати)
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Він смалить щодня, незалежно від тривоги
Щедрик ведрик• 19 ноября 2023
В нас теж є такі придурки. Особливо якщо витяжку в себе включити - у квартирі сморід нереальний стоїть. Таке враження, що та цигарка стирчить з витяжки
все по ГОСТу!• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ну тоді нюхайте. В нормі в сусідні квартири нічого тягнути не має. Для початку можете викликати хоча б службу, що перевірить та прочистить канали. Можливо, все доволі легко вирішиться
ОхиИВздохи• 19 ноября 2023
Я вам скажу что у меня соседи вроде на балконе курят и всё тянет в квартиру. Тоже бегаю постоянно окна закрываю.
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ви дивна чи да? Можете не відповідати)
А ви лише тут смілива і така язиката щодо курця в туалеті, у якого винаймаєте житло чи да?
Можете не відповідати)
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Можете не відповідати)
А вам я бачу прям неймьотся
Дуняша• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
То вам так здається, що не воняє. А воно воняє
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Ну якщо взагалі простір маленький і без будь якого протягу та наповнити димом, то взагалі вчадіти можна. Не розумію як можна порівнювати таке, і куріння на вулиці, де є вільний вітер
Фоточки нема• 19 ноября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
+
У мамы в квартире так воняло. Вызвала профессионала, который вытащил из вентиляции гору тряпок и 3х дохлых голубей. И перестало тянуть от соседей
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Там нема чого чистити, труби широкі, 20х20см. Ви думаєте там шматки пилу лежать?
ХаДиДиШь
• 19 ноября 2023
Ответ дляФоточки нема
+
Жах...як там може таку бути і звідки взятись ..у нас новобудова, багатоповерхівка і перший поверх...які дохлі голуби, як вони взагалі туди можуть залізти...
Королева спама• 19 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Как хорошо, что я живу частном доме. Курю где хочу, когда хочу
Нафиг вообще курить?
Электричка• 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Нащо автор сидить і нюхає в туалеті?
Може вона там какає, а сусід, падло таке - заважає процесу