Одні думки• 19 ноября 2023
Вегетаріанці зайдіть, будь ласка
Вітаю! В гості їдуть родичі, а це сімейна пара вегетаріанців. Я вже мозок зламала що готувати. Думаю може купити якихось вегетаріанських сосисок чи ковбаси, щоб була різноманітність. Тож шановні вегетаріанці, підкажіть, будь ласка, де ви все це купуєте? Пройшлась по маркетах і нічого не знайшла. А купляти десь типу розетки якось стрьомно
И.О. человека• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Дякую. А ви там купляли? Норм якість?
Моя донька вегетаріанка, купує там продукти деякі. Якраз типу сосисок, бургерів.
Булькаю• 19 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
все разные, не ем мясо 6 лет по этическим причинам и с удовольствием покупаю альтернативные варианты из сои, и ничего там не ёкает
А я прямо на дух не могла переносить такое
всегда удивлялась для кого их делают
Астоновитесь!• 19 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
всегда удивлялась для кого их делают
для таких , которые не заморачиваются) мне достаточно знать, что при производстве ни одна животинка не пострадала, и в составе исключительно растительные продукты
Olena_vitamin• 19 ноября 2023
Не купуйпе сосиски, бо там сейтан або соя, це не дуже смачно і не дуже здорова історія. Вони до вам на довго? Скільки прийомів їжі їм треба?
Салат - будь-який овочевий, заправляти олією, а не сметаною.
У будь-якому супемаркеті є хумус!!! Беріть обовязково!!!
Може ще даал буде - теж можете взяти, це теж дуже смачно)
Очові + картопля у духовці. Це смачно для всіх.
Каша будь-яка - гречка, кіноа, рис.
Ви у Києві?
Каша будь-яка - гречка, кіноа, рис.
Ви у Києві?
Астоновитесь!• 19 ноября 2023
Автор, узнайте нет ли в вашем городе веганских кафешек с доставкой, и почти в любой пиццерии есть вегетарианская пицца или пицца 4 сыра
Olena_vitamin• 19 ноября 2023
Не соромтесь і прямо у них запитайте, що вони їдять і що не їдять. Бо вегани взагалі не їдять нічого тваринного походження, а саме вегетеріанці дуже різні бувають. Якщо вони їдять сир, то вам дійсно буде легше вдома зробити салат на олії, а в улюбленій піцерії замовити будь-яку піцу сирну та овочеву)
Olena_vitamin• 19 ноября 2023
Не слухайте токсичних порадниць, насправі ви дуже кльова господиня і піклуєтесь про своїх гостей
Одні думки
• 19 ноября 2023
Ответ дляOlena_vitamin
Дякую)
Луковая• 19 ноября 2023
А що, не існує страв без м´яса? Чи в чому складність, я не розумію. Це як мої свекри постійно дивувались, чим же я харчуюся, якщо м´яса не їм)) Бо їм взагалі більше нічого їсти, окрім нього.
woman Warrior• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
В котре переконуюсь, за на порадниці щось запитувати майже немає сенсу. Нуль відповідей по темі, а вже я господиня з запареною головою. Нікому не спадало на думку, що якщо я запитую про ці продукти, то так мені простіше, а ніж готувати купу страв?
Ну правильно вам пишут.
Смотрите, родня-не родня, но если у людей есть особенности питания, этоне можетбыть головной болью никого, кромне них самих.
И ставить вас в дурацкое положение просто бестактно и крайне невоспитанно с их мтороны.
не вижу ничего ненормального обсудить этот вопрос с ними, как организовать их питание , и как они вообще это видят.
Хотя, этот вопрос они сами должны были поднять и избавить вас от запаренной головы.
woman Warrior• 19 ноября 2023
Ответ дляOlena_vitamin
угу, и очень удобная
Дайте вподобайок• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Я й хочу це купити, щоб особливо не паритись з готовою. Знаю вони таке їдять
В інтернеті повно. Я до війни брала у вегетаріанському магазині, потім він закрився. Мені смачніші ті, що виглядають як ковбаски, ніж як сосиски. Ще паштети у них смачні, на хліб мазати. Фалафель люблю, але він специфічний
Тень льва• 19 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Влни вегетеріанці, чи вегани?
Молочку, яйця, рибу їдять?
Салат з фасолею і грибами - бомба.
Можга накрутити суші.
Піццу 4 сира.
Багато рецептів. З готового наврядчі вибір буде.
А сосиску типу м´ясо, для лбдини, яка м´ясо не їсть мені дивно.
В мене подружка вегвтаріанка, але не веган.
Молочку, яйця, рибу їдять?
Салат з фасолею і грибами - бомба.
Можга накрутити суші.
Піццу 4 сира.
Можете про салат з фасолею та грибами написати? За яким рецептом його робите?
годовасик• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Яйця, рибу не їдять точно. Молочку наче так
Сделайте рис с овощами и салат. И хватит им. Это не ваши проблемы, что они вегетарианцы.
годовасик• 19 ноября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Можно подумать всё, что есть вкусное на столе готовится исключительно из мяса или с его добавлением)))
Ну вообще да. Вкусное готовится из мяса, рыбы, морепродуктов. Остальное как гарнир или салаты.
Ответ дляЛінива, не каюсь
У мене співробітниця і начальниця веги. То ми в лавці іноді щось купляли. Скажу чесно - якщо люди не їдять м´яса, бо воно їм огидне як продукт убивства, то вони не зацінять ковбаси і сосиски з еколавки, бо вони схожі за смаком на м´ясні. Якщо не їдять з релігійних чи етично-екологічних причин - тоді буде норм.
Це дуже помилкове таердження
Украиночка• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Дякую. А ви там купляли? Норм якість?
Магазин вегетус .
Жена брата Админа• 19 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Ну, тоді замовте у грузинському русторані хачапурі з сиром, грузинський овочевий салат, закуску з баклажан, лобіо та печериці фаршировані сиром з мангалу. У міміноші та гагі це смачно.
Деякий сир має сичужний фермент і вегетаріанці його не вживають. Дехто не вживають і гриби, цибулю, часник. Може ще якісь особисті вподобання. Краще за все прсто спитайте у гостей.
Мамзелькіна• 19 ноября 2023
Котлеты овощные, пюрешка, салат любой. Сегодня винигрет делала и греччку с луеом пореем и грибами, завтра тыквенно-чечевичный суп сварю. Иногда венанские бургеры покупаю, а так овощей полно., их и ем.
Жена брата Админа• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
Перепитайте в них. Кили ми їдемо, то заморочуємось їжею самі. З вами можна домовитись на гарнір якийсь, свіжі овочі та фрукти
Катерина -3eec• 19 ноября 2023
Замовляю у магазині Вегетус через інтернет, вранці замовила, ввечері відправляють і наступного ранку посилка вже в мене. Багато різних ковбас, сосисок, сардельок, рослинний фарш, тофу. Із усіх виробників, які пробувала, вегетус подобається найбільше. В деяких містах є і звичайні магазини, не через інтернет можна.
Лінива, не каюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляВезучаяя
Це дуже помилкове таердження
Двоє людей мені це пояснювали, чому веганам не завжди ок їсти веганські ковбаси і сосиски. Як на мене, логічно. М´ясо - це бридко і неприпустимо, тож навіщо їсти щось, що це м´ясо нагадує.
КаРаКаТиЦа• 19 ноября 2023
Автор, якщо не хочете заморочуватись ,купіть хороші напівфабрикати , та й по всьому: голубці з грибами, млинці з сиром , шпинатом, грибами. Перці фаршировані овочами. Зрази з різними начинками. Вареники з сиром,картоплею, вишнею,капустою....
emerald_88• 19 ноября 2023
Як на мене, то краще подати щось просте, зато точно люди будуть їсти. Наприклад, салати сирі, салати тушковані, вінегрет, гриби запекти, картоплю. Бо оці всі ковбаски, сосиски, напівфабрикати реально не всі їдять і особисто мені було б дуже незручно відмовлятися їсти те, що купувалося спеціально для мене. Але і їсти б це не хотілося. Дуже незручне становище, в яке краще не ставити людей.
Дюймовочка• 19 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я ще замовляла в чачапурі, це був кайф і зручно вибирати було
Заместитель Анонима• 19 ноября 2023
отг у вас сьериотипы) колбаса обязательна, хоть вегетарианская
а по теме - пусьь вашои родычи звморачиваются чем рацион разнообразить себе
а вы салатики и гарниры готовьте
Просто красавица• 19 ноября 2023
Винегрет, вареники картошка ,капуста.
Нут приготовить
Супы готовлю себе с брокколи, шпинат, грибной
Капуста тушёная, картошка с грибами
Голубцы рис грибы морковь лук
Нут приготовить
Капуста тушёная, картошка с грибами
Голубцы рис грибы морковь лук
Заместитель Анонима• 19 ноября 2023
Ответ дляОдні думки
прочтіше купити недоковбаси за дурні гроші ніж гречку зварити?
Малявка ще та• 19 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Смажу шампіньйони з цибулькою додаю консервовану червону фасолю, багато зелені (петрушка, кріп, кінза) і трошки соевого соусу замість солі. Ситний, гарно смакує, моя подруга вегітаріанка завжди на нього чекає))