Украиночка• 14 ноября 2023
Завтра перший день різдвяного посту
В мене ще троянди цвітуть, а через 40 днів Різдво. Незвично.
Є тут такі, хто притримується посту? Як саме ?
Украиночка
• 14 ноября 2023
Ответ дляАлесс
А коли Різдво?
Залежно від конфесії , до якої Ви належите.
Украиночка
• 14 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
У меня уже был пост и Рождество в этом году
В мене теж був піст і Різдво, на початку року. Тепер знову
Белоснежко• 14 ноября 2023
В пятницю сніг передаюьь, кому затепло, то почнуться холоди. Я поститись не буду, без мяса не можу, лише думками..
Леопардові панчохи• 15 ноября 2023
Ответ дляУкраиночка
А-ха-ха давайте ещё третий придумайте раз! впихнём куда-нибудь, например летом , там выбор блюд больше и пост держать легче
Украиночка
• 15 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Літом є Успінський піст починатиметься 1 серпня і закінчуватиметься 15 серпня.