руки_Крюги• 19 ноября 2023

Чи може хтось допомогти теплим верхнім одягом? Черкаси

Будь ласка. Збирались швидко, думки що скоро похолодає були останні.
Прошу розуміння. Не треба мене починати засуджувати, важка ситуація. Я не прошу віддавати останнє.
Потрібна довга жіноча куртка, s. m та джинси.
Інші теми так, є, і вони не останні, бо на мені все.
Невгамовна шахиня• 19 ноября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
В хумані зимове по 700-1100.
и дешевле есть, намного

автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
нашатырный спирт и нет запаха, без выветриваний месяцами
Мені немає де це все сушити
Сусідка знизу• 19 ноября 2023
Здоровья вам автор. Желаю, чтобы поскорее все наладилось
Невгамовна шахиня• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Мені немає де це все сушити
я на будущие говорю, чтобы не мучались с запахом если что
Я вся ваша• 19 ноября 2023
Удалено администрацией...
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляМаю сечі
Є в Києві. Взуття теж. Який розмір потрібен? Доставку зможете оплатити?
Так, оплачу. Тільки я не знаю адресу відділення Нової пошти( В Черкасах ми Менделєєва 7, або Святителя-Луки. Взуття 38-39, одяг десь м, ближче до s, бедра десь 100
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
и дешевле есть, намного
Мы лікуємось від онкології! У мене немає грошей
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Удалено администрацией...
Я с папой((( Лежит мой родной в этих палатах((( Шансов так не много (
Маю сечі• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Осінні . Підійдуть?

Пліснявілий сир• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
В лікарні є люди, місцеві теж є. Запитайте де нова пошта, ПриватБанк. Гугл карти є.
Сон і дрімота• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Здоров´я Вашому татові,а Вам - душевних сил щоб пережити складний період.
Маю сечі• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Зможе підійти де червоні мітки?
З царем в голові• 19 ноября 2023
https://m.facebook.com/

Автор,почитайте про каритас.
Він надає допомогу
Броніки для Моніки• 19 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Можете ссилку будь ласка на групу? Я ніколи таким не користувалась і не просила подібної допомоги(
https://t.me/pereselentsi_cherkassy
Броніки для Моніки• 19 ноября 2023
Ще ось группа на голову допомогу. Зв´яжіться з ними, може можна оформити
https://t.me/unhcr_help_cherkasy
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляМаю сечі
Зможе підійти де червоні мітки?
Так підійдуть. Напишіть будь ласка на вайбер тоді
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Я не знаю, де їх брати((( шок і ніби страшний сон. Та ще й ця вонюча ніщета.
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
У мене чомусь не працює Гугл карта,я ж написала.
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляМаю сечі
Осінні . Підійдуть?
Вже зимові потрібно (

лю4о4ек• 19 ноября 2023
Там красный крест выдает бесплатно, есть группа в Черкассах и там каждый день пишут что и где можно взять
лю4о4ек• 19 ноября 2023
Хотела вас туда добавить вы уже там написали
Пліснявілий сир• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Я зрозуміла, що у вас нічого не працює, банківської картки нема, де нова пошта і ПриватБанк ви не знаєте, секонд смердить, виїхати з лікарні не можете, бо холодно, запитати щось у людей не можете, бо нікого поряд нема. Але вам зобов´язані допомогти!
В будь-якій онколікарні є волонтери чи священник. Зверніться до них.
Виктория_1807• 19 ноября 2023
Я можу подарувати штани спортивні нові на флісі. Розмір М, але маломірять, ідуть на S. Вишлю за свій рахунок.
Напишіть повідомлення, якщо підходять.
Виниловая пластинка• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Тримайтеся, ви 1 там в лікарні, не має кому вас змінювати?
Гуляю босоніж• 19 ноября 2023
Сходіть до церки або до волонтерів, ва не відмовлять або прдивіться в групах з назвою віддам безкоштовно. Я таким чином дуже багато речей віддала людям
Чижик Пижик• 19 ноября 2023
Автор, ви живете в лікарні? Чи тато лікується, а ви до нього їздите?
Тішуся неперетішуся• 19 ноября 2023
Я думала, вы убегали из зоны боевых действий. А вы в больницу. А где же ваш дом, где ваши вещи? Нельзя за ними съездить или попросить чтоб кто-то выслал вам ваше? В темах действительно вы были в Киеве.
Сиреневенькая• 19 ноября 2023
Если вещи на Оболони в Киеве, могу подьехать забрать и вам переслать в Черкассы
Стопясят раз обсуждала• 19 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
https://m.facebook.com/

Автор,почитайте про каритас.
Він надає допомогу
Я когда-то в далеком 2014 году обращалась, мне не помогли.
miss.olja• 19 ноября 2023
Есть типа такой но розовая. Если хотите я попрошу маму сфоткать. Она оверсайз