руки_Крюги• 19 ноября 2023

Чи може хтось допомогти теплим верхнім одягом? Черкаси

Будь ласка. Збирались швидко, думки що скоро похолодає були останні.
Прошу розуміння. Не треба мене починати засуджувати, важка ситуація. Я не прошу віддавати останнє.
Потрібна довга жіноча куртка, s. m та джинси.
Інші теми так, є, і вони не останні, бо на мені все.
БолеИменее• 19 ноября 2023
Ответ дляВиктория_1807
Я можу подарувати штани спортивні нові на флісі. Розмір М, але маломірять, ідуть на S. Вишлю за свій рахунок.
Напишіть повідомлення, якщо підходять.
А мені такі можна?

Виктория_1807• 19 ноября 2023
Ответ дляБолеИменее
А мені такі можна?
У мене вони одні в наявності.
БолеИменее• 19 ноября 2023
Ответ дляВиктория_1807
У мене вони одні в наявності.
Якщо автору не будуть потрібні.
Anna140813• 19 ноября 2023
Зверниться до волонтерської організації ГО Січ, Черкаси. +380630626241
Не обижаюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
В секондах копейки стоят такие вещи.
Да не копейки они не стоят даже в секонд,а вот у вас если не можете помочь,не нужно давать советы
Сиреневенькая• 19 ноября 2023
Обратитесь в фонд адра, у них есть представительства в каждом городе.
https://www.adra.ua/
Не обижаюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Я зрозуміла, що у вас нічого не працює, банківської картки нема, де нова пошта і ПриватБанк ви не знаєте, секонд смердить, виїхати з лікарні не можете, бо холодно, запитати щось у людей не можете, бо нікого поряд нема. Але вам зобов´язані допомогти!
В будь-якій онколікарні є волонтери чи священник. Зверніться до них.
Засудила,воспитала,унизила,это называется помогла,ох уже и курвы...
Не обижаюсь• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
В секондах копейки стоят такие вещи.
Так купи,да вышли девушке...
Best• 19 ноября 2023
Я из Черкасс, джинсов нет, Пуховик зимний отдам свой - напишите мне в ЛС.

Пліснявілий сир• 19 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Простіше простого сісти, склавши руки, нічого не робити і просити допомоги.
Уси Пуси• 19 ноября 2023
Вітаю, у Черкасах Карітас для ВПО працює,ось
Карітас Маріуполь у Черкасах надає допомогу у вигляді гігієнічних та продуктових наборів, дитячого харчування та засобів по догляду за дітьми до року. Безкоштовна психологічна та юридична допомога. Працює соціальний гардероб, дитячий центр, Домашня опіка. Надає допомогу шелтерам, громадам Донеччини, Запорізької області та ін. Проводяться заходи спортивного, навчального та розважального характеру.

Контактна інформація: +38 095 488 81 94 +38 098 971 17 03
Уси Пуси• 19 ноября 2023
Центр гостинності для ВПО у Черкасах-допомога ВПО, прання,допомога,ін. https://www.facebook.com/CentrGostinnosti/
Ось ще інша організація, https://kahadei.com/post/49/
Комиссия50%• 19 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Жінці потрібна лиш куртка та джинси бу. І більше нічого. Вона не просить грошей.. А ви готові засудити та розтоптати лиш за це. Страшна ви людина
Ladybug7• 19 ноября 2023
Напишіть в особисті, я вишлю що є.
Уси Пуси• 19 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
и дешевле есть, намного
в Хумане приличные куртки длинные вовсе не дешевые, в основном там выбор дешевых страшных коротких курток и нормальные холодные пальто есть. И Хуманы в Черкассах нет
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляБолеИменее
А мені такі можна?
Забирайте.
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
У мене батько лежить в онкології! Я з ним одна, немає нікого! Вам би так руки скласти, я б на вас подивилась. Що за люди!
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
У мене немає можливості бігати по організаціям шукати вибачте
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляВиктория_1807
Напишіть повідомлення, якщо підходять.
Дякую, так, відповіла,вишліть будь ласка

автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Тримайтеся, ви 1 там в лікарні, не має кому вас змінювати?
Немає(((
Виктория_1807• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Забирайте.
Авторе, я вам пообіцяла, вам і вишлю завтра.
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Автор, ви живете в лікарні? Чи тато лікується, а ви до нього їздите?
Я поряд знімаю хостел. Він лікується,я ходжу і тут сижу.
Меня много• 19 ноября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
А ще простіше сісти, і засуджувати людину.
автор Summershine • 19 ноября 2023
Ответ дляmiss.olja
Есть типа такой но розовая. Если хотите я попрошу маму сфоткать. Она оверсайз
Да, буду благодарна, главное чтоб теплее осеннего демисезонного. Потапенко Елена, 093-820-95-72. Черкассы. Спасибо Вам большое,что отозвались.
Виниловая пластинка• 19 ноября 2023
Ответ дляSummershine
Немає(((
У мене мама вмирала в лікарні, від онкології, ми з сестрою по черзі були біля неї, тиждень я , тиждень вона це дуже важко.😥
Виниловая пластинка• 19 ноября 2023
Автор, я записала ваш номер телефону, я,вам напишу через деякий час, запитаю чи треба вам ще якісь речі, бо в мене є речі, які я хочу роздати людям.
пАлАвинкА• 19 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Довга куртка дуже треба , штани теплі. Новою поштою можливо. Я ще й не можу відкрити карту чомусь третю добу, не знаю де тут відділення Нової пошти поблизу обласної онколікарні, у нас адреса лікарні Менделєєва 7.
Поблизу онко нової пошти немає( тільки поштомат є в продуктовому магазині біля 1 міської лікарні)
Сиреневенькая• 19 ноября 2023
Автор, еще раз предлагаю, если вы раньше жили в Киеве на Оболони и вещи ваши дома, я могу приехать их забрать и вам бесплатно переслать.
Сиреневенькая• 19 ноября 2023
И еще вопрос, вы звонили в Адру или оставили заявку на сайте? Могу это сделать за вас, если нужно.
З царем в голові• 19 ноября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я когда-то в далеком 2014 году обращалась, мне не помогли.
Тоді менша підтримка світу була.
Якщо автор подзвонить і поцікавиться-то не довго.
В нас завжди купа людей і авто біля центру