Душа компанії• 19 ноября 2023
В каком приложение делать такие макеты
Девочки, подскажите пожалуйста 🙏🏻
Вічний двигун• 19 ноября 2023
В моей молодости это делалось в Кореле, а если для печати - в иллюстраторе. В Фотошопе тоже можно, но там текст растровый получается, а для качества печати нужен векторный.
В чем сейчас это всё делается, не знаю
Душа компанії
• 19 ноября 2023
Ответ дляВічний двигун
В чем сейчас это всё делается, не знаю
Не для печати. Для инстаграма
Да Щас же• 19 ноября 2023
Чесно кажучи дизайн доволі застарілий. Я б таке в фотошопі або фігмі робила, в канві можна
Душа компанії
• 19 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Покажите пожалуйста современный дизайн
Да Щас же• 19 ноября 2023
Я не буду шукати вам приклади. Просто шрифти більш прості використовують, без засічок, градієнт в шрифтах такий як на першому фото вже давно не юзають. Але як то кажуть від смаку залежить, вам подобається, то робіть так. Програми і додаток я вище написала