‼️У Польщі розбився бус з українцями
Загинули дві жінки і шестирічна дитинка
ДТП сталася сьогодні близько 4:30 біля Грубешова (Люблінське воєводство)
Не їздіть тими приватними бусами. Там водії втомлені, з однієї поїздки в іншу, мало сплять. Краще рейсові автобуси відомих перевізників типу еколайнс чи поїзда. Уже не перша аварія за участю таких маршруток. Бережіть себе
Загинули дві жінки і шестирічна дитинка
Ответ для12 друзей Коршуна
А як дістатись з України до Німеччини потягом? Умовно, з Дніпра до Києва потягом, потім ще потягом з Києва до Польщі, потім звідтіля до Німеччини?
Та да. І якщо ще враховувати що то запізнюється й то запізнюється, то це чи грошей треба дуже багато та на кожній пересадці ночувати попередньо, чи на вокзалах ночувати. А якщо діти та ще не здорові, багажу багато.
Ответ дляnata.ant
Вроцлав -Берлін є,Вроцлав - Дрезден,є потяги і в Німеччину,я просто у Вроцлаві мешкаю,тому знаю тільки про ці потяги
Ми їхали до півночі Франції. Тобто, Польща, Німеччина, Нідерланди, Бельгія і потім Франція. Як це зробити на поїздах?! Зовсім неможливо. Тим паче з хворою дитиною, багажем та ще якщо врахувати, що в Німеччині нічого з поїздів по графіку не ходить. Тому вимушено фліксбус. Звичайно приватних на бусіках то зовсім виключила, зразу.
12 друзей Коршуна• 19 ноября 2023
Ответ дляagapo
Так, згодна з Вами. Тому і перепитала, яким чином можна дізнатись Німеччини не автобусом.
ksusha1155• 19 ноября 2023
Ответ дляMillie
Тобто? Там же чітко рахують час у дорозі
На словах(( всі беруть собі роботу наднормово щоб заробити більше
Я вообще поражаюсь - кто эти люди, которые ездят с перевозчиками. Пассажиры не застрахованы. Грубо говоря, их могут просто выкинуть из буса по дороге. Если авария - пассажиры ничего не получат. Сутками стоят на границе. Цены в 2 раза выше чем на Фликсибус. Фликсибус едет на границе по полосе для бусов и не стоит в общей очереди. Я ехала летом на Фликси Антверпен - Львов за 80 евро. Было 3 водителя - один спит, один за рулём и один рядом с водителем.
Ответ дляasterisk_
Мама їхала флікбусом в жовтні,12 годин стояли на кордоні
Ответ дляYa tyt
Горе яке.
Мене на роботі возив водій, потім осіла в офісі, і дізналася, що він вночі таксував, і спав 3-4 години. Це ні мене безпечно не возив, ні своїх пасажирів.
Так більшість,ще під препаратами їздить,це ж не тільки в Україні,в тій же Польщі,ось наприклад рік тому зіткнулися два мпк автобуси,обоє водіїв були під наркотиками