Контрольница• 19 ноября 2023
Лазерна епіляція: за і проти
Роздумую щодо лазерної епіляції. Якщо я не народжувала, але планую в майбутньому, чи є якийсь ризик?
Контрольница
• 19 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
проти, чоловіки люблять мене волохату
а я не люблю себе волохату
Чарівне зіллячко• 19 ноября 2023
Тільки виходити ті 15 разів організаційно важко.
Решта-Тільки плюси.
Контрольница
• 19 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Решта-Тільки плюси.
аж 15... капець...
Кавуся• 19 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Решта-Тільки плюси.
15 раз а потом раз в год?
Луковая• 19 ноября 2023
Із мінусів тільки ціна.
Немає жодних аргументів, що лазерку не можна робити жінкам які ще не народжували.
Вилами по воде• 19 ноября 2023
За - не так часто треба повторювати, як бриття. Проти - ефект тимчасовий і наскрізний, своїх коштів не вартує. Гормональна система працює - волосся росте, корекційної процедури раз на рік не вистачає. А після перерв на вагітність - годування - взагалі не вірять, що ти повний курс процедур пройшла. Моїй старшій дитині 19 років, перший курс процедур я пройшла до вагітності нею, і ось досі видаляю, видаляю, видаляю...))) А тепер прикиньте потрачені за цей час кошти й подумайте, варто чи ні))
Винник• 19 ноября 2023
Ответ дляВилами по воде
Ого, а обіцяють що за 10 процедур - ніякого волосся
Мама фіфті цента• 19 ноября 2023
Ответ дляЛуковая
Із мінусів тільки ціна.
Та можна звісно. Просто в період вагітності змінюється гормональний фон, волосся знову може почати активно рости. І все. А так, то це не впливає на перебіг вагітності.
Всміхайлик• 19 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Мої найкращі побажання тому хто придумав цю чудо процедуру. Усім рекомендую)
Мне лазерка противопоказана. Да и денег на нее нет
Кавуся• 19 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так, раз на рік роблю
Класс) Я сейчас на стадии когда делаю раз в 4 ре месяца)
Кавуся• 19 ноября 2023
Ответ дляВсміхайлик
Почему противопоказана?