Молчалка• 20 ноября 2023

Як зрозуміти, що ти таки кохаєш?

Мужчина мною горить,закоханий. Я , коли поруч,то все добре,є почуття,на добре разом. Але ось пройшло пару днів, і мені теж непогано))).сказати,що я вже так заскучала,щоб бігти на побачення - ні. Чоловік хоче разом жити,будувати щось, а мені ніби і так нормально. Піклуватися про нього хочеться,і він піклується про мене. Чи просто мої почуття спокійні? колись я була дуже закохана,але з того нічого не вийшло. зараз більше закохані в мене.
кураГАЛЯ• 20 ноября 2023
когда сильно тянет к человеку.
Мандолина Бу• 20 ноября 2023
Если хочешь глотать то кохаеш
Яжбоматуся• 20 ноября 2023
Коли кохаеш, то навіть питання не виникає, кохаєш чи ні.
Басноплетка• 20 ноября 2023
Думаю это нормально
мистерЛяпсус• 20 ноября 2023
Кохання буває різним і воно не завжди супроводжується шаленством і пристрастю. Особливо, якщо нам уже не 20
Брехушечка• 20 ноября 2023
Те, що не дуже скучаєте, - не показник, це ще й від характеру залежить.
Я розумію, що закохана, коли дивлюся на інших чоловіків і не тягне, зі своїм будь-кого порівнюю і думаю: та ні, мій краще. І другий показник - що не з´являється сумнівів, чи хочу бути саме з ним, довго й до старості. Бо буває навіть закоханість, але проноситься думка ’дуже класно, люблю, але от років через 10 з ним, та ще й дітей від нього - ну, не найкращий варіант, чесно кажучи’
автор Молчалка • 20 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
дітей я не хочу від жодного чоловіка
Брехушечка• 20 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
дітей я не хочу від жодного чоловіка
Ну, це я образно. У мене був пункт ’діти’ у життєвому плані. А вони вибір роблять серйознішим, як лакмусова бумажка, саме через це про дітей згадала.
автор Молчалка • 20 ноября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
саме так. мені 40. а йому 45..він горить мною.але він скорпіон))там шалена пристрасть
Птица Говоруша• 20 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
дітей я не хочу від жодного чоловіка
У вас вже є діти від першого шлюбу? Є в мене знайомий скорпіон, то він дуже сімейний і діти у нього на першому місці, обов´язково повинні бути.
автор Молчалка • 20 ноября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Є діти. Так.вони сімейні. Дітей в нього немає. Я це питання обговорювала зразу. Він згодний без, бо вже вік не для дітей.
мистерЛяпсус• 20 ноября 2023
Ответ дляМолчалка
Для мене завжди було важливо, щоб мене сильніше любили, ніж я. Вважаю за краще, щоб саме чоловік горів і палав, а не навпаки