Кусюче сонечко• Изменено сегодня в 09:20

Потяг з Перемишля не почекав на близько ста пасажирів, які вже прибігли на пункт

Поїхав перед носом , люди частково пройшли на посадку, решту вже не пустили через кордон близько 22.30. Народ кидався на працівників, кричав і без толку.Сталося це через запізнення двох польських потягів на 3 години. Якщо у Вас раптом така ситуація буде, телефонуйте масово на гарячу лінію УЗ і пишіть письмово заявки, щоб потяг чекав. В результаті довезли тих людей наступним потягом і пересадили в Львові. Але ситуація була жахлива і наш наступний потяг через очікування спізюється більше ніж на півтора години(( Всім нерви потріпали. Ми мали 6 годин на пересадку, впринципі краще так напевно. Втомливо, але спокійніше.
Чорт і Шо• сегодня в 12:28
Ответ дляКусюче сонечко
Одним словом, народ, беріть квитки з великим запасом краще. Сходіть краще в ТЦ, або переночуйте, бережіть нерви і здоров´я.
Вон в Одессе намного больше люди пострадали, опаздали в аэропорт Молдовы. купили все новые билеты , еще и обратные им отменили и опять купили, вот это попандос !!!! , а у вас так себе
Напланетянка• сегодня в 12:33
Ответ дляКусюче сонечко
Три години то врезультаті в Львові. А могли почекати 30 хв і поїхати нормально з Перемишля.
А звідки ви знаєте, скільки він у Львові стояв-чекав, якщо вас там не було?
все по ГОСТу!• сегодня в 12:49
Ответ дляПопихтю та й годі
Наш потяг, який запізнився на 3 години, також не чекала польська залізниця. Мусили брати нові квитки. А ті ніхто нікому не компенсував.
Наскільки я знаю, ну так мені казали на касі, у Польщі можна сісти на наступний потяг з протермінованим квитком, просто без місця.
как тебе такое илон маск• сегодня в 13:27
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чем больше я читаю про международные поезда, тем больше склоняюсь к мысли ехать автобусом из Львова.
Ой ні, ви що, треш у вигляді перетину на автобусі кордону в свята це ще те здоровʼя потрібно мати. Сьогодні трапилося відео про черги на кордонах, 13-14 автобусів в черзі на Краковці.
Їхали вчора потягом , затримка була але зовсім незначна, до години. Тенденцію запізнюватися мають потяги в Польщі. Можливо то був плюс , але вчора потяг на Прагу відправився замість 17-51 у 18-40. Звісно людям, які прибули на нашому потягу то було добре , кажуть що цей потяг часто чекає на український . Ми їхали потягом, який на Берлін , його запізнення складало 30-40, коли це з кінцевої станції , то проблем ніяких .
Г@Л@В@ломка• сегодня в 13:39
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Автобусом дольше
Г@Л@В@ломка• сегодня в 13:40
Ответ дляКусюче сонечко
Є домовленість між двома залізницями, український потяг мав чекати, люди вже були на пункті пропуску, деякі навіть пройшли.
Для этого предусмотрен геп в 3 часа
Попихтю та й годі• сегодня в 13:53
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я так саме, як і Ви знала. Але втрапила, що не чекав в Хелмі. І на тай, що ’сіли’ (ще й з пересадкою) сказали взяти нові квиткт, а далі звертатись. Звернення результату не дало, ні в офіс в Польщі ні на сайті
Тумба-юмба• сегодня в 14:19
Ответ дляЗоркая Зорро
А може з українського потягу комусь треба теж пересісти десь на інший потяг, який ходить раз на добу.
Чи головне щоб на вас всі чекали?
Типові пішли вкиди українок ’вас чекааати?’ Так, уявіть. Якщо є домовленості то ваші наступні квитки нікого не хвилюють. Як тут писали? Беріть і з запасом))))
Ленивица-красавица• сегодня в 15:14
Ответ дляЧу Ча
К проводнику надо подойти. Это при опозданиях это на каждой станции говорят
К провіднику польського потяга?
Чу Ча• сегодня в 15:36
Ответ дляЛенивица-красавица
К провіднику польського потяга?
Да. Часто он в каком-то вагоне едет, не в каждом
Фляшунька• сегодня в 16:18
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И правильно. Я езжу автобусом, да , это тоже утомительно, но никаких пересадок и стыковок, ну его нафиг. Сел и едешь до конца. Я один раз решила облегчить путь, полетела самолётом. Так вначале в день вылета перенесли вылет на 3 часа, но на регистрацию все равно надо было приехать по старому времени, в итоге 5 часов в аэропорту. Получается прилетели к вечеру. Потом перевозчик бусик ждал людей около полтора часа ещё. Потом одной паре на границе вздумалось такс фри оформлять и мы ждали их час ещё. В итоге мы приехали в комендантский час и перевозчик нас высадил на автостанции посреди города без такси и обществ.траеспорта , ночью, зима, холод, не знакомый город. В итоге мы его еле сломали за дополнительную оплату довезти часть людей в отели, кому было в одну сторону. Спать легла в 3 часа ночи, а утром на поезд. Я такая измученная была, в 100 раз хуже, чем на автобусе
Фляшунька• сегодня в 16:20
Ответ дляПешеходик
И на границе стоять неизвестно сколько. Так себе перспектива.
Да, стоишь, зато ты в точке А сел и в точке В вышел. Не скачешь не бежишь с чемодана и и тп
Пешеходик• сегодня в 16:48
Ответ дляФляшунька
В этом конечно преимущество. Если честно никогда автобусами не ездила. Разве что в очень далекие студенческие годы. С тех пор у меня ’автобусная непереносимость’)
Фляшунька• 2 часа назад
Ответ дляПешеходик
Ну это действительно сложно, но если ты с детьми, чемоданами, а не сам и с рюкзаком, то эти все стыковки и пересадки это такие нервы и реально проблема