100pudov• 20 ноября 2023
хто нещодавно замовляв з нотіно?
зробила замовлення ще минулого вівторка, досі не відправили.
хто нещодавно замовляв, у вас були затримки?
жінка незаміжня• 20 ноября 2023
Спрашивала у них в пункте самовывоза - посылки из-за страйка задерживаются
Ермолайчик• 20 ноября 2023
Замовила 12.11 повинна була отримати 21.11. Приїхало 18.11. Дуже здивувала така швидка доставка
Тоска в носках• 20 ноября 2023
Все, що їде через Польщу, в тому числі Європа і США , затримки .
І невідомо, до коли
Відморожена• 20 ноября 2023
13 замовила, чекаю, ще не відправили.
Номер посилки є, але відправки не було.
Сметчица• 20 ноября 2023
Один заказ от 9-го числа приехал за 6 дней. Второй от 13-го - до сих пор не передан даже транспортной компании. То есть неделю никаких изменений в статусе. Написала им сегодня.