Ангел-предохранитель• 20 ноября 2023

Порцеланоса- плитка під дерево, хтось бачив вживу? Вона текстурна?

Буде проблемно мити?
автор Ангел-предохранитель • 20 ноября 2023
І яка ймовірність що така плитка буде в мене в печінках через 3 роки?
Рожки-да-ножки• 20 ноября 2023
А Ви як думаєте?
Сама вумна тутички• 20 ноября 2023
Вона буде в печінках, через пів року, навіть при наявності клінінгу раз на тиджень
Кружите меня,кружите• 20 ноября 2023
Думаю, що миття буде важким. А строкатість швидко приїсться
Незламна• 20 ноября 2023
Если как акцент, то возможно. Весь сан.узел такой плиткой не стала бы делать.
Проблемно мыть будет там, где будет попадать вода. Это надо будет вымывать с щёткой или проф.химией.
Швабристка• 20 ноября 2023
Не знаю, вона шикарно дивиться, хоч я під дерево не люблю. Але вона незвичайна. З приводу прибирання, то мені здається пароочисник справиться. Але ж залежить на якій стіні вона буде. Якщо в мокрій зоні, то треба подумати)) а на інших стінах взагалі проблем не бачу.
Невісточка ж• 20 ноября 2023
Швидше нам буде в печінках, якщо щодня запитуватимете )))