ЭкстрасенсиХаЯ• 20 ноября 2023

Який колір плитки має бути у ванній під підлогу світлий беж?

Якщо зробити і стіни беж то буде не цікаво ?
Sakura-18cb• 20 ноября 2023
У меня одинаково я плитка И на стенах И на полу.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 20 ноября 2023
Ответ дляSakura-18cb
І як воно виглядає? Як в кубику?
А вот недавно• 20 ноября 2023
З бежевим гарно буде м´ята, лаванда, персиковий. Тільки бажано світліші в тоні ніж підлога.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 ноября 2023
У меня в бежевом вся комната, только есть акцентная стена.
Кицюююня• 20 ноября 2023
У меня беж на полу, но под дерево, со светлыми прожилками. На стенах бежевая структурная плитка. С белой сантехникой легкий не напрягающий интерьер. Есть в планах шкаф поставить с открытой нишей и подсветкой, но еще думаю над целесообразностью.
Natalia505• 20 ноября 2023
Сірий і білий. Іншого я особисто не розглядаю. Монохром також не моє.А ви обирайте те, що вам подобається.
Можу брикнути• 20 ноября 2023
Білий. В мене скрізь бєж, 7 років і вже набрид. Зараз би робила білі стіни без всяких прикрас.
Natalia505• 20 ноября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Погоджуюся і так роблю. Прикрашати має текстиль і наповнення. Стіни це холст, на якому пишеться картина.
АнтиТроль• 20 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
І як воно виглядає? Як в кубику?
виглядає, як одинаково, просто на підлогу кахля квадратна,а на стіни прямокутна
Булькаю• 20 ноября 2023
Ответ дляА вот недавно
У мене темніші. Зелений та синій.
Подобається коли весь санвузол в одній плитці.
Моль Моллівна• 20 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
І як воно виглядає? Як в кубику?
Тоже не подобається
Люблю_смаколики• 20 ноября 2023
Білий
Мудрецыха мира• 20 ноября 2023
Ответ дляМожу брикнути
А у меня прошлая ванная в бежевых тонах и за 8 лет вообще не надоела.
Мудрецыха мира• 20 ноября 2023
У меня вот такая была бежевая ванная . Плитка на полу светло бежевая
Кицюююня• 20 ноября 2023
Ответ дляМожу брикнути
То Вам так здається. В мене колись був приступ, зробила все в білій плитці. Потім поступово міняла спочатку підлогу, потім добавила елементи з мозаїки, щоб хоч якось розбавити білий колір. Вже серьозно думала фарбувати плитку, але не прийшлось, продала квартиру. Від білого вже нудило.
Кицюююня• 20 ноября 2023
Ну і бєж бєжу рознь) перше фото ще в процесі ремонту санвузла. Друге, третє фото однаковий керамограніт на стіні в мокрій зоні і на підлозі. Але він контрастує з графітовою плиткою і чорними аксесуарами. Це різні квартири.