20 ноября в 23:04

Де можна познайомитись із вищим колом чоловіків?

Прошу не ржати. Мені 22 роки, мрію хоч познайомитись з багатими людьми, щоб дізнатись їх рівень розвитку та і просто поспілкуватись. Якщо комусь сподобаюсь - супер. Сама звичайна людина - не донька мільйонерів.
Творю чудеса 20 ноября в 23:22
Подруга нашла мужа в нашем доме, пока гостила
Латвийские_Номера 20 ноября в 23:23
Ответ дляЗнаю бакси
Живу на Борщагівці зарплата 20
Ходите за рыбкой в егерзунд в ЦУМ, если депутаты кмр вас устроят
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:23
Ответ дляЛатвийские_Номера
В рибний магазин?
Латвийские_Номера 20 ноября в 23:24
Ответ дляЗнаю бакси
Про отвір між ногами я знаю, не мій варіант
А ваш какой? Какая цель знакомства с высшим обществом?)
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:24
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хочу
Файно Замало 20 ноября в 23:25
Ответ дляТётя Хрюша
Депутати збираються на виконкомах міський рад. Ваше завдання влаштуватися на роботу в міську раду
прибиральницею
Ширли-Мырли 20 ноября в 23:26
Ответ дляЗнаю бакси
Всі чоловіки на високих посадах
Тогда идите в Верховную Раду, другие правительственные организации или Нафтогаз. Вдруг кто то вас там приметит )))
Хвильоватиша 20 ноября в 23:26
Ответ дляЗнаю бакси
Але ж я хочу зараз
Ви на два роки опіздали.
Нинче ’вище коло’ скасувало збори, бо в них зразу пульнуть чим небудь, щоб по одному не ловить.
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:26
Ответ дляШирли-Мырли
Добре, піду у Раду прямо завтра
Фізик-ядерщик заочно 20 ноября в 23:27
Ответ дляРубаю олівлє
Ну ви ж мабуть десь вчились ? Десь працюєте? Десь ходите? Відпочиваєте?
Ви розумієте, що чим вищий ранг у людини , тим він вибагливіший до інших.
В 22 роки багато хто на метро ще катається. І навіть в 30).
Ви як в знаменитому фільмі: ´хочу сразу генерала!’.
Нет, милочка ) нужно на сержанта выходить замуж і по гарнизонам с ним покататься)
От самий кращий варіант, а то вони хочуть все і одразу. Я в 22 за бідного студента заміж виходила, починали з гуртожитку, і 20 євро в місяць. Зараз йому 40 і він з тих кого шукає автор .....ну для цього нам разом потрібно було пройти 7 кругів аду тут, а потім все з нуля закордоном ......
Часи де беруть за Пісю вже пройшли, беріть пластилін і самі ліпіть багатого.......
Джем Шакіри 20 ноября в 23:27
Для цього потрібно бути з їх кола, тільки й всього.
Утриманок туди зазвичай не приводять.
Латвийские_Номера 20 ноября в 23:27
Ответ дляЗнаю бакси
В рибний магазин?
Что смешного вы увидели в моем посте?
Латвийские_Номера 20 ноября в 23:28
Ответ дляЗнаю бакси
Хочу
Чего хотите?
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:30
Ответ дляДжем Шакіри
Утриманок туди зазвичай не приводять.
Так я не утриманка, а майбутня дружина
Тільки серйозні розглядаю
Джем Шакіри 20 ноября в 23:32
Ответ дляЗнаю бакси
Так я не утриманка, а майбутня дружина
Тільки серйозні розглядаю
Чим же ви можете бути цікаві як дружина?)
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:33
Ответ дляДжем Шакіри
Ну любов, всі справи
Типу одружуються за щось конкретне
Бо якщо за конкретне, толку не буде
Джем Шакіри 20 ноября в 23:34
Ответ дляЗнаю бакси
Ну любов, всі справи
Типу одружуються за щось конкретне
Бо якщо за конкретне, толку не буде
Ну тобто ви думаєте, що навіть вас хтось разово проведе на такий фуршет, ви звідти вийдте чиєюсь майбутньою дружиною?
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:37
Ответ дляДжем Шакіри
Ні, я не дура
Не бачу сенсу пояснювати вам як все це буде, тому дякую, надобраніч
Джем Шакіри 20 ноября в 23:39
Ответ дляЗнаю бакси
Ні, я не дура
Я не д*ра, я просто так виглядаю (с)
Дитсадок.
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:40
Ответ дляДжем Шакіри
Я не д*ра, я просто так виглядаю (с)
Дитсадок.
Стрелки не надо переводить, я не виновата, что вы не понимаете очевидных вещей
Джем Шакіри 20 ноября в 23:43
Ответ дляЗнаю бакси
Так, мені складно зрозуміти утриманок, адже я ніколи того не прагнула)
автор Знаю бакси 20 ноября в 23:44
Ответ дляДжем Шакіри
Вы бесконечны в своей…догадались? Наверное нет
Джем Шакіри 20 ноября в 23:45
Ответ дляЗнаю бакси
Я ж кажу - дитсадок
Бурундучиха 20 ноября в 23:48
Ответ дляЗнаю бакси
Можна всі 3 останні що ви сказали
Викладачів не треба, в них маленькі зарплати )) це я як доцент університету кажу)
Бабуся мороз 20 ноября в 23:57
Ответ дляЗнаю бакси
Так я ж і питаю як потрапити
Ну, наприклад, мати свою компанію чи успішний бізнес. Бути публічною людиною, гарно заробляти, мати успішні проекти… Якщо на пару раз познайомитися, то потрібно мати гарні цицьки, модельну зовнішність, володіти англійською. Дивлячись, які саме у Вас плани
Fashion_besties 20 ноября в 23:58
Ответ дляТворю чудеса
Снимите квартиру в элитном жк и бегайте утром
За мужиками?
Бабулька 21 ноября в 00:00
Ответ дляМальдивирую
В очереди на стойку в салоне Мерседес, например))
Когда сдаёте вашу машину на гарантийный сервис или замену резины))
Там одни водители)
Бабуся мороз 21 ноября в 00:01
Ответ дляЗнаю бакси
Нє, треба щоб він сам підійшов
Все правільно говорите! Потрібно тримати фасон, ніколи не підходьте першою. Він підійшов, а Ви така: «Привет! Адин тут атдыхаешь, лапушки?!!»
Мальдивирую 21 ноября в 00:02
Ответ дляБабулька
Там одни водители)
Нет))

Обычные мужики, каждый раз кто-то да знакомится пока ждешь ключи или авто на замену))
Дама с заначкой 21 ноября в 00:03
Была у подруги такая задача. Дорогой спорткомплекс, сидение в ресторане с чашечкой кофе, развлечения типа гольфа, бизнес-ланчи в дорогих местах, модные коучи. Но первого мужа встретила в самолете, второго на заправке. Оба очень высокого уровня. Она не совсем Золушка, родители купили ей квартиру в дорогом районе и машину новую, среднего класса. Образование и языки тоже прилагались. Внешне обычная, но за собой следит. Без силикона, губ и т.д. С небольшим личным делом.
И нельзя ничего просить, мужчина должен захотеть одарить. Как бы смешно не звучало, но она проходила тренинги по охоте на богача. К своим 30 она упакована, муж носит на руках , вся в брюлях, дом сказочный. Детки картинки, но это уже просто гены, без тренинга 😁