Стрекоза любви• 21 ноября 2023

Більшість українців повернуться з-за кордону, якщо захистити 7-8 найбільших міст

Це слова Зеленського.
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Я завжди була думки про те, що європейські країни зацікавлені в більшості наших біженців. Бо в основному, це все ж працездатне населення, діти, які з легкістю змогли б адаптуватися.
Але останнім часом бачу закиди про те, що деякі країни будуть платити гроші за повернення додому в Україну.
Тому й постало таке питання, що Зеленський робить акцент на постачанні ППО, що в свою чергу «покличе» назад в Україну наших людей.
Але я не впевнена, що це спрацює. Якої думки ви?
woman Warrior• 21 ноября 2023
Ответ дляFresh
повністю підтримую.
мені гидко і неприємно спілкуватися з сестрою яка з західної здала котедж за 800 євро, забрала свого утирка в німеччину і сидять на виплатах
ой, лищенько, как ваша сестра от этого расстроилась)

Корабельная Сосна• 21 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляMeercury
Де ви побачили що вони шукають шляхи відправити їх додому ??

Навіщо тоді інтегрують в довгу?
Навіщо продовжили прихисток ?
Ну те щоб подовжили.... Цей статус з самого початку був автоматом на два роки, після голосування - на три (проголосували), але не більше трьох.
Тобто наступного року будемо бачити, чи придумають новий якийсь статус, чи спростять легалізацію.
Не можуть депортувати черезе женевську конвенцію - не можна депортувати людей в країну, де війна. Тобто або війна за рік завершиться, або щось буде зі статусом.
ellllena.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ну, я зараз теж в Німеччині. Об´єктивність ваших рожичів не поділяю :). Вмкурсах відмовляють лише починаючи з В2, та й то не всім. Кому треба для підтвердження жиплому - дають курси і далі. Всіх інших заохочують вчити мову до В1. Виплат поки що ніккому не скоротили. Мова йде швидшеи про те, що зараз буде легше знайти роботу навіть з початковим рівнем німецької.
Та не то что не всем, вообще никому в оплате В2 не отказали в моей группе. И это я на повторном курсе с сентября. На повтор пошли все, кто хотел. И украинские парикмахеры и госслужащие, и курды с сирийцами с образованием и без оного.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Відміна соціалки-ось головний критерій повернення основної маси. Як би там хтось шось інше не розказував.
Насправді коли так пишуть, мають на увазі здебільшого Німеччину, Ірландію. В багатьох країнах немає і не було ніякої допомоги. Може шось ООН раз на рік кине пару сотень, а може й не кине....
Різні умови, різні обставини.
Щодо соціалки майже погоджуюсь. Логічно її відміняти тим, хто давно переїхав і вже мав змогу інтегруватись.
Ми не користувались, якщо що, але я можу розумничати, бо в мене чоловік легально виїзний. Як мама з дитиною, та ще й маленькою, та без допомоги, то не дуже попрацюєш....
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Я таке читала.

С 1 января для некоторых переселенцев (ВПЛ) отменят выплаты
Не смогут получать помощь от государства те граждане, которые:
➡️приобрели квартиру, дом или участок на сумму свыше 100 тыс. грн;
➡️приобрели новое транспортное средство, с года выпуска которого прошло менее 5 лет;
➡️имеют собственное жилье площадью более 13,65 кв. м на одного члена семьи;
➡️приобрели иностранную валюту на общую сумму более 100 тыс. грн ;
➡️имеют на депозитном банковском счете денежные средства на общую сумму более 100 тыс. грн.
А не уточнюється, де саме житло? Може рахуються і окуповані, чи як?
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляDzvo
Ну Германия понятно, а в Польше за что живут 39% неработающих?
Різні можуть бути варіанти. Хтось працює віддалено. Хтось просто не комунікує з державою.
Ми в Словаччині, чоловік працює, я - інвалід. Нашо мені відносини з державою? Пенсії мені тут не буде, допомоги не буде, працювати я не можу. Сиджу ото на шиї в чоловіка. Дотації ніякі не використовуємо. То, мабуть, статистично вважаюсь непрацюючою.
І таких досить багато. Хтось похилого віку, забирають доглядати, забирають за дітьми дивитись бабусь і дідусів. Молоді працюють, старі допомагають. Такого досить багато.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Так да... И к сожалению есть реальная перспектива, что их детей тоже скоро воевать отправят...(((
Я не маю статистики, але маю очі. Хлопців-підлітків вивозять значно більше, аніж дівчат. Але я б і за дівчат не була зараз впевнена.....
Flower Girl23• 21 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Я бы тоже...((

ellllena.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Ваша проблема в том, что вы не осознаёте один факт: в Украине аренда захудалого хруща это одна зарплата из двух, а в той же Германии этаж дома с садом это треть одной зарплаты из двух.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
За які гроші?)
Тут можна за копійки нормально вдягнутись. Манікюр і перукар дорожчі, так, але наші ж багато хто собі сам робить. Ми все самі можемо і вміємо. А тут і атмосфера інша, всі ввічливі, добрі, в особистий простір не лізуть...
Я в Україну приїжджала, йдемо з подругою, вона каже оно диви, пішли такі, як ти, і он, і ось ще. Вас видно, ви посміхаєтесь, ви відкриті і ввічливі. Якийсь час. Десь до кількох тижнів.
Я була три тижні вдома, посміхалась недовго. Назад їхала - вже пересварилась два раз з усім поїздом. ))))) Бо захищаєш той особистий простір, в який усі лізуть, тут такого немає. До мене вночі на полицю дядько всівся посидіти, на застелену. Каже - а шо, я маю право. Тут би я на його право поліцію б викликала, хай би їм пояснював. А там просто репетувала, бо перелякалась сильно зпросоння.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляMarino4ka1
Чи його тримають у інформаційному вакуумі, чи сам себе у ньому тримає.
Щось міцне попалось 😀
І когось він мені цим нагадує, вибачайте.....
Vertonik• 21 ноября 2023
Чехия с нового года запускает опять рабочие визы. Посмотрим сколько перейдут
Isidda• 21 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Хай вам Бог помогає Я не змогла б жити не в Україні.Мені усе чуже,не любе,не заходить зовсім..А дюже любопитних я швидко ставлю на місце.Люди є різні усюди
nikiya• 21 ноября 2023
Ответ дляMilinda_1
Не вернутся люди только лишь при условии защиты больших городов от обстрелов. Целые семьи сидят за границей и не возвращаются только из-за того, что отца семейства в итоге выловят на улице и отправят воевать. Вот это пугает людей, а также отсутствие стабильности и вообще нарушение многих прав и свобод.
А також відсутність довіри до влади і узурпація влади під прикриттям війни.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Я теж довго думала, що не зможу. Але ми вибрали країну дуже вдало. Словаччина - це Україна мого дитинства. Тут добрі люди, тут немає тотальної забудови, тут чисте повітря. Можна підійти до поліцейського попросити допомоги - і він допоможе.
Але тут радянська медицина, точно як в моєму дитинстві. Але до України з платною медициною поруч - то вже один раз з´їздила, ще навесні планую.
В умовній Німеччині я б теж не змогла жити - люди, мова... все чуже. А тут як вдома себе відчуваю.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляВерная2014
Непрацездатний інвалід поки що не планує повертатися. Я виїхала з чоловіком 4 міс назад. Не хотіла і не планувала але коли вийшла поправка до закону, що можуть мобілізувати родичів інвалідів, а військомату взагалі начхати було і є, хто там інвалід, то ми були змушені виїхати. І саме по цій 1 причині, поки буде до чоловіків відношення, як до скота - я не повернуся. Немає в нас підтримки переселенців, немає економіки, немає стабільності - це все зрозуміло. Але коли немає поваги до людей, то в мене до такої держави теж немає поваги.
Ох, ви мене налякали. Ми вже давно виїхали, я маю інвалідність.
Тобто можуть мобілізувати, навіть якщо дружина чи дитина - інвалід?
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляЛена
И вообще, а все города, всю страну он защитить не хочет? Что за выборка? Да уже скоро все прозреют, и выедут нафиг, туда, где всех ценят, а не только выборочные города. И где создают условия для интеграции, работы и тд. А тут что ни день, то клиника. Уже второе образование не повод для отсрочки, уже по уходу за инвалидом не повод..скоро загребут всех без разбора, чтобы защищать 7 городов...🤦‍♀️
Мені цікаво, а хто буде годувати інваліда, хто буде допомагати? В мого знайомого мама з Альцгеймером - слава Богу, виїхав, поки можна було. Але як він би її міг кинути? Вмирати?
Капець якийсь...
Я теж інвалід, працювати не можу, але хоч раду собі дам. А як бути з тими, хто навіть за собою не може дивитись?
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Нет .
И не в войне дело.Есть у нас квартира,есть и работа и...сегодня есть-завтра нет.Государству на нас наплевать.Работали оба всю жизнь и?В больницу плати,садик-плати,школа-плати.Муж лежал 3 мес.в 2021 -вышло больше 1000 у.е.лекарства.
Сейчас мы в Британии Как граждане на 3 года.Медицина бесплатная,школы тоже,зарплаты отличные,государство Помогает Во Всем!Ты защищен на 100%.
Здесь и у нас и у детей есть Будущее.
О, так це він ще недорого полежав. ))) Всього тисяча. )))

Клементина• 21 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
+
Я влітку їхала через кордон. Поки чекали чергу, люди з автобусів виходили : в кожному автобусі 3-5 хлопців підлітків.
Дівчат стільки не було
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляКлементина
+
Дівчат стільки не було
Я знаю. В мене донька-підліток, в її оточенні кілька дівчат і дуже багато хлопців. Вивозять, і правильно роблять. Воювати - чи ні, то ще невідомо, але замкнути дитину може й на все життя не хочеться. Бо коли війна закінчиться, кордони ніфіга не відкриють. Дай Боже, щоб я помилялась....
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
Все мои знакомые и друзья, которые сейчас за границей, не возвращаются из-за войны! Им пофиг есть ПВО, нет его, сам факт обстрелов пугает их, беззаконие, облавы военкоматов. Экономика и тд вторично в этом случае для них.
Підтримую. Мені теж через беззаконня страшно вертатись. Вже й не хочеться.
Півтора роки мене ностальгія мучила. Потім з´їздила додому - і як пошептали....
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Не вернусь конечно по этой причине
Что мне ПВО если сыну 18 и урезают ограничения по здоровью , ребенок должен не в подвал от садика бегать а по экскурсиям ездить , про блэкаут молчу может не будет в этом году
І мені подобається, як нам з вами почуття провини нав´язують. Мовляв, ненормально про дітей піклуватись, всі помирають - і ти помирай. Не хочеш? То ти не патріот! ((((( В тебе що, дитина особлива? ((
Де ви, бляха, були, коли я дитині на лікування збирала? Де ви були, коли радіолог мені сказав: Закон - є, грошей - нема, можете почекати, доки будуть, але ви не дочекаєтесь....
То через що я маю відчувати провину?
Так, медицина тут така собі, але, трясця, вона безкоштовна. А як я хочу швидко і дорого - я їду додому. Так теж можна.
Хотіти жити - нормально. Хотіти жити добре, довго - нормально. Хотіти захистити свою родину - нормально. Навіть платтячко хотіти - нормально.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляAnna2901
я только сейчас немного начинаю привыкать к мысли, что мы останемся за границей :( Я очень хочу домой. Я очень хорошо жила в Украине и даже не планировала выезжать с Украины. А теперь надо начинать все с начала за границей :(
А ви були вже вдома?
Мене дуже ностальгія мучила, аж поки я не з´їздила. Вже не мучить. Хочу ніколи не повертатись. Буду, у справах, але вже зовсім не хочу.
lith_oops• 21 ноября 2023
Ответ дляNYC
Ок, а если мама заболела черной оспой?
Ось тільки хотіла сказати. Так і є...
Kittu2008• 21 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Семейники отправляют людей к специалистам без очереди, только если в этом есть острая необходимость и это подтверждено анализами. Во всех других случаях - в порядке общей очереди или частные клиники за свои средства
А типа травмпункта или роды тоже через семейного?
df364tye3• 21 ноября 2023
зачем слушать что он ,,, где мы и где ,,,
Kittu2008• 21 ноября 2023
Ответ дляМиззери
Сначала разберемся что такое Украина
Это земля, власть, или народ ?
Так путают 2 понятия Родина и государство.

Любить Родину можно, государство нет )
Kittu2008• 21 ноября 2023
Ответ дляDzvo
Мужиков наши находят ) за из счёт и живут )
Kittu2008• 21 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Медицина без очереди реально что ли? Или с очередями?