Стрекоза любви• 21 ноября 2023

Більшість українців повернуться з-за кордону, якщо захистити 7-8 найбільших міст

Це слова Зеленського.
Як ви думаєте, чи це дійсно так?
Я завжди була думки про те, що європейські країни зацікавлені в більшості наших біженців. Бо в основному, це все ж працездатне населення, діти, які з легкістю змогли б адаптуватися.
Але останнім часом бачу закиди про те, що деякі країни будуть платити гроші за повернення додому в Україну.
Тому й постало таке питання, що Зеленський робить акцент на постачанні ППО, що в свою чергу «покличе» назад в Україну наших людей.
Але я не впевнена, що це спрацює. Якої думки ви?
Dzvo• 22 ноября 2023
Ответ дляЕвгенияNNN
Согласна, тоже тут, правда всего месяц. Возвращаться нам некуда, да и желания нет
Поделитесь, где вы нашли спонсора?

ЕвгенияNNN• 22 ноября 2023
Ответ дляDzvo
Поделитесь, где вы нашли спонсора?
У нас спонсор правительство Шотландии, год назад просто так оформила визу. Вот пригодилась. Спонсора можно поискать в ФБ в группе Sunflower sisters, там для женщин только
Верная2014• 22 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Ох, ви мене налякали. Ми вже давно виїхали, я маю інвалідність.
Тобто можуть мобілізувати, навіть якщо дружина чи дитина - інвалід?
Про дитину нічого не знаю. Як всі інші - можуть
lith_oops• 22 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
Не буду сперечатися,це прийде потім,не зараз.Ви дивитися поверхнево
Не просто поверхнево, я ще й з Україною порівнюю. Аби я приїхала з Америки, наприклад, я б може і по-іншому сприймала. Але в Кошицях, де я живу, досить велика англомовна спільнота, і навіть іспаномовна. І не тільки з Південної, а й з Північної Америки. І щось у всіх ейфорія. )))))
Тут дуже погано без грошей і без професії, що конвертуєтсья - це не Німеччина, сто відсотків. ))) Але якщо є хоч щось з цього - то країна чудова.
L-i-s-a-92af• 22 ноября 2023
Ответ дляkristi_ana
Естесно, денежки вложенные в беженцев придётся отработать. Это не значит, что в дальнейшем Германия заинтересована в наших работниках. Я не верю всему, что говорят и пишут для масс. Надо смотреть шире, чем то что до вас доносят. Украинцы могут быть интересны только в качестве дешёвой рабочей силы или классные специалисты, которые в любой стране будут востребованы.
«Польща програє гонку за іммігрантами з України», попереджає також і Асоціація підприємців і роботодавців Польщі. Тому власників бізнесів закликають «заохочувати українців залишатися у Польщі», забезпечивши їм навчання і поліпшивши умови праці.
В польському Управлінні соціального страхування кажуть, що «за нинішніх демографічних тенденцій нам їх (українців – «Главком».) буде потрібно дедалі більше».

За останніми даними Євростату, все більше українців дійсно виїжджають не до Польщі, а до інших країн - Канади, Іспанії та Німеччини. Так, на кінець червня у Німеччині проживало понад 1,3 млн біженців з України, тоді як у Польщі їхня кількість скоротилася до менш ніж 978 тис.
Як повідомлялося, українці можуть легко знайти роботу у сусідній Польщі, проте найкраще забути про пошук вакансій у Кракові та Варшаві, а шукати у містах поменше.

https://glavcom.ua/world/observe/ukrajintsi-masovo...
Таких статей польських/ німецьких і інших урядовців і економістів десятки.Але вам приємніше жити у власному світі
lith_oops• 22 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
А ще я подумала, що справа може бути як раз у тому, що ви давно не живете в Україні. Вісім років тому я теж вважала, що це - найкраща в світі країна. Я навіть коли з відпочинку верталась, мало не землю цілувала - так мені все подобалось. І місто своє я обожнювала все життя.
Але потім щось зламалось і стало нестерпно. Нестерпно дихати по півроку, бо смог, купатись неможливо, бо викиди, неможливо чого досягти, навіть якщо по закону маєш право... Ось все це якось раптом зламалось,
Так, між Україною вісім, а краще п´ятнадцять років тому і Словаччиною зараз я б вибрала Україну. Це все безвідносно до війни навіть, зрозумійте. Виїхали ми через війну, але ми готувались до еміграції, в нас всі документи були на руках, ми навіть попродавали все зайве. За тиждень до війни продали ласти. )))) Чоловічі, тож я сподіваюсь, що наш покупець десь в Єгипті був, коли все почалось.
Тобто в нас це було виважене рішення... І вибирали ми з багатьох країн. Аби не досліджували питання, теж би ломанулись в Іспанію або Німеччину (перші дві країни, які ми розглядали).
Але все вийшло так, як вийшло, і дякувати Богу, що ми були готові.... І, нажаль, немає варіантів повернутись в ту Україну, яку я люблю....
nata.ant• 22 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Я не вважаю Україну,найкращою країною,я не агітую повернися в воюючу Україну,чи ще щось.В мене батьки в Україні,я часто їзжу до дому.Я вам про те що,все від чого ми тікали з України,воно все є і тут,і беззаконня,і корупція,і сватовство,і бездійство поліції,і соціального захисту немає,все так само,як і в Україні.Але щоб,все це побачити,то треба прожити і стикатися з усіма сферами,розумієте.Ось ви пишите,за екологію,я незнаю з якого ви міста,я з Харкова мені і в Україні було гарне повітря,якщо не вникати .Не повірте,але я як раз еколог і ви б знали,як всі документи купують,ні одна перевірка не проходить, без попереднього попередження на обьект.,про все повідомляють зазделегідь .Тому все це великий мильний пузирь.Вам,нехай щастить на новому місці.
lith_oops• 22 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
О, Харків - то інша справа! Хто з Харкова, всі хочуть повернутись, ваше місто було легендарним.
Але от наскільки розквів Харків, настільки ж зіпсувався Київ....
Якщо еколог, то ви розумієте... Так, тут теж є корупція, але взагалі не в такому масштабі. Просто щоб ви розуміли про Київ - сміттєспалювалювальний завод навіть 800 градусів не підтримує, а загалом 300-500 тримав до війни, бо, кажуть, вологе сміття... І без фільтрів і без дожигу.... І з порушеною розою вітрів.
Просто щоб ви розуміли, в нас стояв брізер. Фільтри брізера розраховані на рік-півтора на якійсь великій трасі. В Києві - півтора місяці, і вони вже тхнуть, як попільниця.... Ви навіть не уявляєте.
Я вже не кажу про викиди до річок, там взагалі ніхто нічого не нормує. Ви знаєте, що в ШЕУ, яке відповідає за зливостоки, еколога немає як явища, зате (цитуючи голову ШЕУ на екологічній комісії КМДА): ’Да їх мільйони тих незаконних врізок по Києву, що ви причепилися?’.
До речі, до війни планували в самому Києві будування ще п´яти сміттєспалювальних заводів... А золовідвал? Ви знаєте, що воно таки? Вони багатоповерхівки будуть на золовідвалі....
А скотомогильники? Я проводила журналістське розслідування і на власні очі бачила величезні могильники з птахофабрики, просто навалені на поля. Кілька метрів заввишки і до півкілометра завдовжки. В ширину десь метрів п´ять мабуть.... Я саме все це бачила, всі тії кістки напівгнилі....
Не думаю, що все це є тут. Принаймні, не в таких масштабах.
JulliK_• 22 ноября 2023
Ответ дляVertonik
ну многие ждут))

18 жовтня на засіданні уряду ЧР ухвалили зміни до розпорядження влади 308/2022 Sb. в редакції розпорядження 79/2023 Sb., яким пропонується РОЗШИРИТИ ПЕРЕЛІК ВІЗ, які можливо отримувати в консульстві ЧР в Україні.

1️⃣ Додати можливість отримати так звану надзвичайну робочу візу.
✅Нагадаємо коротко, що цей тип візи видається на підставі окремого розпорядження влади у зв’язку з недостатністю персоналу у певних напрямках економіки. Це означає, що дане розпорядження скоріше за все з’явиться окремо, принаймні нам поки що воно невідоме.
2️⃣ НАЙЦІКАВІШЕ до можливості отримання так званої «модрої» карти, пропонується додати можливість ОТРИМАТИ РОБОЧУ ВІЗУ, для учасників програм, схвалених Урядом, а також для осіб, які переміщуються в межах одного підприємства.
Є у згаданих програмах певні вимоги до професій, роботодавців і т.д.
З діючих наразі:
ℹ️Program klíčový a vědecký personál
ℹ️Program vysoce kvalifikovaný zaměstnanec
ℹ️Program kvalifikovaný zaměstnanec pro občany Ukrajiny
ℹ️ Mimořádné pracovní vízum pro pracovníky v zemědělství, potravinářství a lesnictví
3️⃣ Також з’явиться і можливість подати на візу «в інтересах ЧР».
✅ Звичайно, це все можливо буде зробити через консульство в Україні, в тому числі і віддалено, як ми описували тут:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=223637...
Ну і для тих, ХТО ДОЧИТАВ ДО КІНЦЯ, це пропонується ввести в дію з 01 січня 2024 року.
А разве у нас во время войны работают консульства?

Sladkaya Настёна• 22 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
Ну оно то есть, но в разных маштабах
Sladkaya Настёна• 22 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Я люблю Харьков, но в Украину возвращаться не хочу, много причин на это. Хотя Харьков всегда в моем сердце будет
nata.ant• 22 ноября 2023
Ответ дляSladkaya Настёна
Ну оно то есть, но в разных маштабах
Я про те і пишу,щоб зрозуміти це,треба прожити певний час,щоб стикатися з різними сферами,і тоді вже буде зрозуміло і про масштаби,і висновки якісь будуть,бо поки ти стикаєшся поверхнево,або взагалі не стикаєшся,тобі і здається,що все гарно і класно.
Vertonik• 22 ноября 2023
Ответ дляJulliK_
наверное заработают) это же не сейчас, а с нового года. Посмотрим в январе-феврале
kristi_ana• 22 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

Я в Польше жила ещё до войны и работала, так что это вы знаете всё только из статей в интернете.
lith_oops• 22 ноября 2023
Ответ дляSladkaya Настёна
Ну оно то есть, но в разных маштабах
В мене подруга в Португалії, кажуть у них щось років тридцять тому була скандальна корупційна справа на 70 тисяч євро. Вони тридцять років згадують, - і сума ж, мовляв, величезна.
А в нас мільйонами дають ті хабарі, і всім начхати. І не те що раз на тридцять років, а постійно.
lith_oops• 22 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
О, я все це бачу, але це смішно у порівнянні з Україною.
Наприклад, хотіли дочку перевести до іншої гімназії. Не те щоб можна було, але дуже хотілось. Знайшли знайомих, через знайомих майже домовились (без грошей чи хабарів, просто дуже просили), і тут директора тої школи знімають за незаконну діяльність. Внески великі, ще й в оренду щось шкільне здав.
Ось в чому різниця.
Воно, як і в нас, можна через знайомих майже що завгодно. Але їх таки ловлять і принаймні звільняють.
Студенти наші скаржаться, що грошей не беруть у виші, ніяк не беруть. А ми фактично в студентському місті живемо.
Я розумію всі вади і недоліки. Просто на тлі того, що коїться в Україні, в них тут пісочниця. ))) І за масштабом і за непорядністю намірів.
nata.ant• 22 ноября 2023
Ответ дляlith_oops
Воно трохи по іншому,ніхто про корупцію не розголошує,в смі зливається інформація, лише тоді коли це потрібно.Ви ж не думаєте,що в них тридцять років, немає корупційних схем?))
lith_oops• 22 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
Ох, я ж з України, доброго вечора. Звісно не думаю. ))))
Але от в Словаччині заборонена ущільнююча забудова. Вона геть заборонена - ні за хабарі, ні без хабарів. Не ущільнюють. Зовсім. )))
Тобто звісно хабарі є, і інколи ії викривають, особливо перед виборами, як і у нас. Але то все одно дитячий садочок. )))
Я в Києві на Березняках жила. В нас на трубах на Миколайчука рекреаційну зону забудовують. )))) Тобто як щось прорве - його можна буде полагодити, тільки якщо будову знести. А кому до того б було діло? Нікому....
Тут такого немає...
L-i-s-a-92af• 22 ноября 2023
Ответ дляkristi_ana
Вы лично с правительством Польши эту тему обсуждали

OL@• 23 ноября 2023
Ответ дляДжеральдина.
Интересно вывозят детей и те, кто на Майдане скакал? Вон в соседней теме столько его приверженцев ошивается
я за Майдан и я против Януковича и иже с ним, продавшим Украину и подстилавшим ее под Россию. И я против войны и я вывезла ребенка. С кем тогда вы?
agnija123• 25 ноября 2023
Ответ дляlyudai
Свіжа статистика говорить, що серед наших біженців у Польщі працюють лише 61%, в Німеччині - лише 19%.
Щось не дуже охоче українці там працюють.
В Польщі не працювати неможливо! Ваша статистика до одного місця.Я тут з березня 2022 року, не працювала всього 2 місяці як тільки приїхала.