Доброго дня. Питання до тих, хто недавно приїхав у Німеччину. Як за швидко вам вдалося піти на курси , а дітям до школи/садочку? Чи скрізь це зараз болюча тема? Сидимо вдома і краще майбутнє світить щонайшвидше через 3-6 місяців?
Anastasia-6f9c• 21 ноября 2023
Вже 5 місяців тут,про курси мова ще й не заходила. Садочок можливо нам світить на наступний рік на осінь. В школу діти ходять ще з серпня.
Ответ дляAlisaMom
Оформляйтесь на онлайн курсы языка(все необходимое для учебы вам выдадут) , по другому будет сложно даже если дождетесь садика, там начнется первое время забирала ребенка в 12-13, потом круговорот болезней))) нормально не поучишься не поработаешь!
Дякую