Fashion_besties• 21 ноября 2023

Аудит Міноборони виявив порушення в одній із військових частин на майже 40 міл

GirlSuper• 21 ноября 2023
Шо вы зраду разгоняете

чир• 21 ноября 2023
’Служба внутрішнього аудиту Міноборони у співпраці з правоохоронними органами провела перевірку однієї з військових частин у Чернігівській області. Аудитори встановили порушення, що призвели до збитків державі на суму 38,8 млн грн.

Зокрема, наймасштабніше із чотирьох порушень – безпідставне завищення вартості придбаних у 2022 році генераторів, що спричинило 37,1 мільйона гривень збитків’, - йдеться у повідомленні.

Аудит встановив, що посадові особи військової частини укладали додаткові угоди з постачальниками, чим істотно змінювали умови договору. Через це вони закупили на 163 генератори менше від встановленої потреби.

’При чому в період з жовтня 2022-го по квітень 2023 року, коли генератори були критично потрібні військовим, більшість з них до військових частин не постачалися, а накопичувалися на складах. Частка виданих генераторів для користування не перевищила 15% від закуплених’, - пояснили в пресслужбі.

shalti21• 21 ноября 2023
это цветочки....там так пи... от дров с соляркой до...
L-i-s-a-92af• 21 ноября 2023
Ответ длячир

Добре,що все це викривають.
Погано,що таких ’кадрових військових’ дуже багато в ЗСУ
Мария10• 21 ноября 2023
Доначу своїм рідним і близьким. А як інакше?
4мама• 21 ноября 2023
Це дуже маніпулятивне формулювання.
Я не кажу що все зашибісь.
І так, коли рідні на нулі, то якось похєру хто там що там назбиткував - є потреба і нема часу демагогії розводити.
Marisha1715• 21 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Добре,що все це викривають.
А выкрыли потому что не поделились с кем надо
чир• 21 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Добре,що все це викривають.
Интересно, а сколько ворюг уже получили реальные сроки, а не просто были выгнаны с работы...
Prervana• 21 ноября 2023
Ну ошибся их бухгалтер, человек неопытный был! Шо вы сразу ’воруют, воруют’!

shalti21• 21 ноября 2023
Ответ длячир
они наворовали что бы и откупиться можно было
L-i-s-a-92af• 21 ноября 2023
Ответ дляMarisha1715
Викривають дуже багато зараз,але викоренити це явище в українському суспільстві дуже важко,бо корупція скрізь.
nova_mama• 21 ноября 2023
Ответ дляМария10
Логічно.
Не у фонди, а напряму хлопцям, збираємо на конкретні потреби.
Даксо• 21 ноября 2023
Ответ дляМария10
Близьких уже давно забезпечила усім необхідним, тому сама купую запчастини для fpv дронів, а толковий знайомий це все паяє в купу. Русня не пройде!
felin• 21 ноября 2023
А ще машини які мають бути на нулі, їздять по Києву...
Кожна машина з чорним номером відноситься до якоїсь частини.

У мене у брата, аж скули ходили, коли приїхав у відпустку і побачив ’картину маслом’...
Kvitkaliliia• 21 ноября 2023
Донатила, доначу і буду донатити
Інно4каа• 21 ноября 2023
автор, в чому ваша проблема? не хочете донатити?
Vika26• 21 ноября 2023
І цю картинку з цими числами помножити на кількість таких війскових частин по всій країні. І не тільки військових частин.
автор Fashion_besties • 21 ноября 2023
Ответ длячир

Ось тому, що залишилося не так багато, що можна вкрасти, військовий податок для людей може зрости до 4,5%
Даксо• 21 ноября 2023
Ответ дляfelin

А у нас військових в Києві немає? Ви не подумали, хто від шлюхедів вас кожну ніч захичає?

Allas_shop• 21 ноября 2023
Причём здесь донаты, многие из которых узкоцелевые, например, дроны, на которые постоянно собирает тот же Стерненко и которые поступают на фронт не в виде денег, а в виде оружия и закупки какой-то конкретной ВЧ ? Сравнение кое-чего с пальцем. Или нужно только зраду разгонять?
Marisha1715• 21 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
А вы в доле ?
Allbina• 21 ноября 2023
Доначу на конретні цілі і буду донатити. Скласти лапки і чекати русню - не моя життєва позиція.
felin• 21 ноября 2023
Ответ дляДаксо
Є частини з яких залишилися лише штабні, інші на першій чи на нулі.
Kvitkaliliia• 21 ноября 2023
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
автор Fashion_besties • 21 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
У вас все гаразд?
Коли військові купують за свої кошти необхідне, а хтось з керівників військової частини в той же час цупить 1 млн долл.
Даксо• 21 ноября 2023
Ответ дляfelin
Це не значить, що Київ треба залишити незахищеним. Ви ж не знаєте що в головах у чіпсів, правильно? Один раз русня через них на бучу уже пішла
felin• 21 ноября 2023
Ответ дляДаксо
Я говорю конкретно за братову частину, вона тут у Києві, вибачте, але ніхєра вже не робить, а на машинах їздять, а мій повернувся на розтрощеній СВОЇЙ особистій. Без вікон та фар. Такі маівіки у місті зовсім не потрібні.
felin• 21 ноября 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Удалено администрацией...
Даксо• 21 ноября 2023
Ответ дляfelin
Звідки ви взяли, що нічого не робить? Звучить як одна бабка сказала, а ви повірили
felin• 21 ноября 2023
Ответ дляДаксо
Я говорю конкретно за частину свого брата. Я думала він вийде з машини і трісне тим ’оборонітєлям Києва’ у морду.
Каже, що виникає бажання приїхати до Києва на ’душогубі’.