Fashion_besties• 21 ноября 2023
Аудит Міноборони виявив порушення в одній із військових частин на майже 40 міл
lekon-lekon• 21 ноября 2023
Ответ дляfelin
А ще машини які мають бути на нулі, їздять по Києву...
Кожна машина з чорним номером відноситься до якоїсь частини.
У мене у брата, аж скули ходили, коли приїхав у відпустку і побачив ’картину маслом’...
Чого всі машини повинні бути на нулі?
У знайомих машини із фонду ПЖ, то 2 авто возле комбрига, заступника, люди їздять перевіряють роботу підрозділів по всій лінії фронту. Вони можуть це робити не кожного дня, але попередня техніка наврядчи витримає поїздки на фронт і назад.
Ответ дляlekon-lekon
Чого всі машини повинні бути на нулі?
А чого на передку має бути машина не комбрига, а мого брата?
Та хлопців з його підрозділу?
Є ще класна ситуація. У тому році знайшли волонтерів, які пригнали машину із-за кордону. Але машину можна пригнати лише на частину, а не особисто. Ну, і вгадайте чи приїхала машина до Херсону?
Та хлопців з його підрозділу?
Ответ дляlekon-lekon
Чого всі машини повинні бути на нулі?
І так я вважаю, що усі машини мають бути на нулі, бо мають рятувати життя, а не жопу возити. Усі повноприводні машини мають йти на нуль.
lekon-lekon• 21 ноября 2023
Ответ дляfelin
Та хлопців з його підрозділу?
Який підрозділ військ? В мене інфо по артбригаді, я не в курсі хто і як на чому їзде на фронт. Не можуть бути всі авто на першій лінії, це ж таке ж абсурдне твердження, що всі ЗСУ повинні бути в окопах.
Ответ дляlekon-lekon
Є ще перша лінія. З якої вночі треба приїхати на нуль. Відстрілятися і вчасно втікти.
L-i-s-a-92af• 21 ноября 2023
Ответ длячир
Интересно, а сколько ворюг уже получили реальные сроки, а не просто были выгнаны с работы...
АП ВАКС підтримала 4,5 роки в´язниці для екскерівника структурного підрозділу Міноборони та ухвалила рішення про виплату винагороди викривачу
Колишнього заступника начальника Управління військових представництв Міністерства оборони України Дмитра Комаху визнали винним у пропозиції передачі 24 млн грн неправомірної вигоди задля впливу на результати аудиту МОУ.
Сума винагороди за викриття злочину становить 1,6 млн грн.
Детальніше про справу: cutt.ly/PwTHkN72
Спеціалізована антикорупційна прокуратура 9 нояб. 2023 г.
АП ВАКС залишила без змін вирок колишньому посадовцю Міноборони...
6 та 5 років позбавлення волі отримали екскерівниця регіональної податкової служби та її заступник. #ВАКС визнав їх винуватими у пропозиції та наданні 25 тис. дол. США неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури
Детальніше про справу: cutt.ly/uwTGtuMO
Апеляційна палата #ВАКС залишила в силі обвинувальний вирок, яким до 11 років позбавлення волі засуджено екссуддю Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська А. Леонова
Детальніше про справу:
#ВАКС ухвалив ще один обвинувальний вирок з реальним покаранням у вигляді позбавлення волі: ексначальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Донецької області засуджено до 7 років, ексначальника іншого відділу прокуратури та адвоката - до 6 років.
Детальніше про справу тут surl.li/mrnkm
50 млн грн перерахує на потреби #ЗСУ ексзаступник начальника Державної податкової служби Києва, якого Вищий антикорупційний суд визнав винним у справі про спробу підкупу керівництва #НАБУ і #САП. Це передбачено угодою про визнання винуватості, укладеною між прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та обвинуваченим.
За умовами угоди, експосадовцю призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки. Він також зобов´язався перерахувати 50 млн грн на проєкт «Армія дронів» у фонд United 24.
Крім того, в межах цієї справи вперше в історії за вироком суду викривачу виплатять винагороду у розмірі 10% від суми неправомірної вигоди - 13,3 млн грн.
Детальніше: cutt.ly/BwbNvO2R
.5 років позбавлення волі - Верховний Суд підтвердив вирок колишньому очільнику міжрегіонального управління Мін´юсту
19 вересня 2023 року Касаційний кримінальний
суд Верховного Суду погодився з доводами
прокурора САП, відхилив касаційну скаргу
сторони захисту та підтвердив законність
вироку суду апеляційної інстанції колишньому
керівнику Західного міжрегіонального
управління з питань виконання кримінальних
покарань та пробації Міністерства юстиції
України М.Дзюдзю.
Таким чином, Верховний Суд постановив визнати генерал-майора внутрішньої служби винуватим в отриманні щомісяця від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду за не здійснення контролю та перевірки дотримання режиму відбування покарань ув´язненими та господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань.
Відповідно до рішення Верховного Суду М.
Дзюдзя засуджено до 5 років позбавлення волі
з позбавленням права обіймати посади,
пов´язані з виконанням організаційно-
розпорядчих функцій, на строк три роки з
Детальніше про справу: cutt.ly/PwTHkN72
Детальніше про справу: cutt.ly/uwTGtuMO
Детальніше про справу:
Детальніше про справу тут surl.li/mrnkm
Детальніше: cutt.ly/BwbNvO2R
керівнику Західного міжрегіонального
України М.Дзюдзю.
з позбавленням права обіймати посади,
пов´язані з виконанням організаційно-
Kvitkaliliia• 21 ноября 2023
Ответ дляfelin
Удалено администрацией...
Без переходу на особистості - ніяк?
Ответ дляfelin
Это правда. У нас во дворе стоит Мицубиси Л200 с военными номерами, на котором чувак ездит на работу. Их таких по городу видела несколько одинаковой расцветки, явно их передали не для перевозки жоп штабистов
Ответ дляsilma
Я мовчу, бо вже он образилася.
Про якісь особистості вже городять🙈🙈🙈.
Мабуть жінки військових, які погони отримували у штабах, так звані паперові герої.
Про якісь особистості вже городять🙈🙈🙈.
lekon-lekon• 21 ноября 2023
Ответ дляfelin
Я мовчу, бо вже он образилася.
Про якісь особистості вже городять🙈🙈🙈.
Для інфо- погони в штабах ніхто не отримує, всі приходять на лейтенантські посади, працюють з особовим складом, вчаться управляти малими підрозділами, потім іде підвищення. Найкращі штабісти із польових офіцерів, які розуміють, як все працює. Ваш військовий схоже не офіцер, і тому таке ставлення типу ’штабісти - це зло’.
Ответ дляlekon-lekon
Це ви мені розказуєте, у якої знайомий полковника отримав підчас воєнного стану у Києві?
Ответ дляFashion_besties
У вас все гаразд?
Коли військові купують за свої кошти необхідне, а хтось з керівників військової частини в той же час цупить 1 млн долл.
у мене якраз все гаразд і розумію що якщо ми військовим не будемо допомогати,їм ніхто не допоможе. Так як ви написали, військовим частинам все одно, а вищому керівництву країни тим більше