дамаАмстердама• 21 ноября 2023

Подскажите по интерьеру пожалуйста

Девочки нужно помочь хорошему человеку
Я смотрю и в голову не приходит ничего
Потому как куплен уже этот ковёр

Что нужно :
Окно где висят шторы
Вопрос лучши ролеты и всё
Лучше тюли матовую
Или можно оставить ту штору и снять ламбрекен
Полы серая плитка
Кухня белая с серым
Какого цвета купить стулья и какие, может в юске?
И самое главное надумали диван слева вот где коробки, на во о стрелкой показываю где он будет( при входе на кухню слева как в нише
Цвет дивана? Может смотря какие стулья, думаю в юске только серые
Этот ковёр коричневый…. Там плитка рабочая стенка мрамор с коричневой волной
Не знаю что Вы поймёте
Что главное оформить окна
Стулья
Диван
автор дамаАмстердама • 21 ноября 2023
Спрашивайте подсказывайте
Будет человек благодарный
+ в карму
Скляна миша• 21 ноября 2023
Купували вже з ремонтом?
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Спрашивайте подсказывайте
Будет человек благодарный
+ в карму
Как по мне ковёр вообще не в тему. Максимум однотонный светлый. Стены - фактурные, узоры. Диван, ковёр, шторы - все однотон.
Фоткает окна и комнату приходите в салон штор и показываете там Вам все подскажут, порекомендуют и подберут. Приедут домой померяют, привезут готовые шторы и повесят
Котогосподиня• 21 ноября 2023
Панорамні вікна закривайте римськими шторами, кольори беріть такі як на кухні вже є, сірий, молочний, білий.
Стіл + стільці дивіться сірі в одному стилі, можна поруч поставити барну стійку.
_Астрея_• 21 ноября 2023
Я не понимаю одного, зачем в квартире с таким видом красивенным вешать шторы? Я бы не вешала.
автор дамаАмстердама • 21 ноября 2023
Ответ дляСкляна миша
Купували вже з ремонтом?
Ні, робив чоловік на свій смак
автор дамаАмстердама • 21 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Так что шторы всё таки
Этот ковёр был в спальне
Я забрала, говорю он тут не о чём
Поэтому перенесли сюда
В спал не тоже наляпано всё
Толку не можем вывести
Тут был этот ковёр
іронічна антитеза• 21 ноября 2023
Килим лежить якось не в тему на половину стола. Або повністю під нього, або забрати геть. На моніторі він іде в тепліший відтінок, тоді невідомий колір стільців і дивану. І взагалі не можна зрозуміти його точну гаму.
Не пасують штори взагалі, колір в першу чергу. Я б робила римські штори тюлеві і тканеві. Колір світлий я б обрала, але відтінок складно через екран. Потрібно підбирати на місці.
Диван під ту стіну я б обрала світло-сірий. Можливо щось із синього чи рудого. Але теж відтінки треба підбирати. Зелений красивий теж пасує до біло-сірого інтер’єру.
автор дамаАмстердама • 21 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
То какой цвет дивана и штор, вот вопрос?
іронічна антитеза• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так что шторы всё таки
Этот ковёр был в спальне
Я забрала, говорю он тут не о чём
Поэтому перенесли сюда
В спал не тоже наляпано всё
Толку не можем вывести
Тут был этот ковёр
В цій кімнаті і килим нічого не зіпсує, тут взагалі психоз. Штори теж додали такого ж незрозумілого дисонансу. Переміщайте його назад, той килим.
Ермолайчик• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я бы все светло серое делала. Можно на диван подушки бежевые
автор дамаАмстердама • 21 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Тобто сірі штори і сірі стільці
Там сіра підлога і стіни
Цей килим вже нікуди, хай буде
автор дамаАмстердама • 21 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Ну голые тоже не оставишь
іронічна антитеза• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Такий колір дивану пасував би до того інтерʼєру. Чи щось в тканині таких відтінків.
Потішаюся• 21 ноября 2023
Что-то телевизор под потолком на одном уровне с кондером. Это неправильно с физиологической точки зрения - ’минус’ шея. Телевизор должен быть на одном уровне е с глазами, когда сидишь на диване.
Вот рекомендации:’ Наиболее правильным расположением считается 1-1,2 м от пола. При просмотре телевизора лежа подойдет высота 1,2-1,5 м. ’
Потішаюся• 21 ноября 2023
Центр екрану повинен бути приблизно на рівні очей глядача. Такий варіант буде оптимальним не тільки для дорослих, що сидять на дивані, а й для дітей, що грають на підлозі.

Якщо він буде розташований занадто високо – це буде негативно впливати на шийні хребці. Бо людина буде змушена при перегляді піднімати голову в неприродне положення.
_Астрея_• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ну голые тоже не оставишь
Почему? Я бы как раз голые оставила
Я инженер, меряю от 1• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так что шторы всё таки
Этот ковёр был в спальне
Я забрала, говорю он тут не о чём
Поэтому перенесли сюда
В спал не тоже наляпано всё
Толку не можем вывести
Тут был этот ковёр
стіни просто жесть. повний несмак
ЯблокоРаздора• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ну голые тоже не оставишь
Чому? Тут уже стільки всього наліплено, чим менше ще чогось додавати, тим краще. А ще краще оту стіну розмальовану зафарбувати в однотон
Котогосподиня• 21 ноября 2023
Ответ для_Астрея_
Тому що гарний краєвид це добре, але не літом коли тобі сонце в око смалить з ранку до вечора, хочеться хоч трохи тіні в будинку мати.
Котогосподиня• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Тобто сірі штори і сірі стільці
Там сіра підлога і стіни
Цей килим вже нікуди, хай буде
Тоді беріть стіл і стільці в колір стінки що вже є.
Мені єдине що дивує то акцент на стіні якийсь хай тек, мені не дуже подобається. Але якщо вам таке нра то питань не має.
Я инженер, меряю от 1• 21 ноября 2023
Телевізор під стелею ще ніколи не бачила
автор дамаАмстердама • 21 ноября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
стіни просто жесть. повний несмак
Вже як є
іронічна антитеза• 21 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Я так зрозуміла, що автор хоче виправити чийсь смак під свій. Треба зробити так, щоб сподобалося автору.
Скляна миша• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так что шторы всё таки
Этот ковёр был в спальне
Я забрала, говорю он тут не о чём
Поэтому перенесли сюда
В спал не тоже наляпано всё
Толку не можем вывести
Тут был этот ковёр
Де були ви коли чоловік обирав інтер´єр? Лише однотон , а на вікна щось легке і прозоре- ніяких ’концертних штор’. Килим і штори прибирайте.
Поліпривіт всім• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так что шторы всё таки
Этот ковёр был в спальне
Я забрала, говорю он тут не о чём
Поэтому перенесли сюда
В спал не тоже наляпано всё
Толку не можем вывести
Тут был этот ковёр
У меня задергался глаз от ряби... обои, шторы, потолки, покрывало.
Короче, что бы сюда не покупалось - строго однотон, максимально нейтральное.
ЯблокоРаздора• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так что шторы всё таки
Этот ковёр был в спальне
Я забрала, говорю он тут не о чём
Поэтому перенесли сюда
В спал не тоже наляпано всё
Толку не можем вывести
Тут был этот ковёр
А ви тут і не зможете нічого вивести, бо занадто всього наляпано, при чому із абсолютно різних стилів.
Я инженер, меряю от 1• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вже як є
могли ж з кимось порадитись. Ремонт не на рік робили. Шкода вкладень
Скляна миша• 21 ноября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Єдиний варіант це все зафарбувати!
Стрибну в гречку• 21 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ну голые тоже не оставишь
Почему не оставить? У на жалюзи, но они постоянно подняты. Можно было бы не делать их.