Зам. зав. Анонима• 21 ноября 2023
Чи можна поповнити карту іноземного банку з України.
Терміново треба поповнити карту європейського банку. Чи можу я це зробити знаходячись в Україні. Дякую.
Яичница с беконом• 21 ноября 2023
Згідно з постановою НБУ з 5 жовтня забороняються міжнародні Р2Р-перекази з гривневих платіжних карток українських банків на картки іноземних банків. Важливо! Зберігається дозвіл на Р2Р-перекази з валютних карток на картки іноземних банків у межах щомісячного ліміту в розмірі 100 тис. грн (в екв.).
МастерЮля• 21 ноября 2023
Питала вчора в банку - з валютної також неможливо (
Але я питала з своєї валютної на синову в іншій країні, можливо на свою можна
Зам. зав. Анонима
• 22 ноября 2023
Ответ дляМастерЮля
Дякую.