Альфред Шнитке• 21 ноября 2023

Монохоріональна моноамніотична двійня. Чи є сенс робити скринінг?

Колись лікар казав, що за близнюками є сенс робити лише кваліфіковане УЗД, а тест з крові беззмістовний.
Хочу послухати сторонніх думок.
Може є щасливчики, хто мав таку двійню - послухаю про ваш досвід.
Наивная Хо• 21 ноября 2023
Не знаю какая была двойня у девочки в больнице лежали вместе, но скрининг действительно ерунду давал- никак не просчитаешь что и как должно быть по нормам.
Только нервничала зря. Плюс ей врач говорит - и что если у одного там моменты, ты ж ничего не сделаешь с беременностью -и смысл вообще делать скрининг.
Укр_жіночка• 22 ноября 2023
Я навіть не знаю яка у мене була), монохоріальна - так, а далі не знаю. Давно все було, навіть УЗІ по ’блату’ робили і скринінгів ніяких не було. Гінеколог навіть не прослухала двійню, тільки вже на терміні 5+ місяців на УЗІ побачили. Автор! Бажаю вам легкої вагітності та легких пологів! Все буде добре!
Наталя-e9ac• 22 ноября 2023
ні, він буде змазаний, не витрачайте гроші
у мене малі були на 1 плаценті але кожна в своєму мішку. одна була менша за іншу. контролювали по узд. народжувала сама. все норм, хоча слідкували усю вагітність. вів колись Підченко в охматдиті на стрітенській.