Пампушечка• 22 ноября 2023
знову про дезінсекцію - хто робив?
найперше дуже хочу подякувати форуму, що маю змогу підготуватись до неприємностей.
планувала добу провітрити, але розумію, що діюча речовина знаходиться в помешканні 3 тижні, всі поверхні стають токсичними, їх треба перемивати і тп., тому дитин хочу вивести на місяць.
Тому в мене таке питання: покривала до ліжка - щоб не перепирати можливо їх краще скласти в якийсь пакет або взагалі забрати з собою?
З одного боку, боюсь перевести в інше помешкання комах. З іншого боку, не хочу травити дитину.
Одяг буде в шафі та сумках, тому концентрація газу буде, але не така сильна і пряма.
Книги складу в пачки і просто не буду їх заклеювати.
ІГрашки в кульку і теж невеликий отвір.
А як з посудом? Кухонні меблі ж не герметичні?
Я взагалі тормоз в таких питаннях. Вдень працюю, одна, і взагалі часу нема ні на що, але тепер доведеться знайти час(
ІГрашки в кульку і теж невеликий отвір.
Баба_Воля• 22 ноября 2023
что- то вы сильно морочитесь. вы облизывать собрались все поверхности или ваша кожа впитает все, по чему вы поелозите?
берите большие пакеты зип-лок и туда сложите основное- продукты, посуду какую-то и мелочи важные вам. и все
Пампушечка
• 22 ноября 2023
Ответ дляБаба_Воля
планувала посуд в мусорні пакети, а їх в кухонні меблі. думаю, так буде ок.
не знаю як з покривалами, ковдрами, подушкою - не хочу, щоб дитина на хімозі спала.
і так, в мене дитина і тусить на підлозі, і іграшка впала-поцілувала. тому бути в квартирі, де є ця речовина їй буде шкідливо
Мольфарочка• 22 ноября 2023
Ответ дляПампушечка
Придбайте кілька вакуумних пакетів для зберігання речей. Я влітку ковдри прибираю в них, займають мало місця і не пропускають повітря всередину. Якщо хтось залишиться в подушках, загине без повітря в такому пакеті.
Пампушечка
• 22 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
це треба і пакети, і пилосос....
думала просто в пакети, там концентрація буде маленька
Мольфарочка• 22 ноября 2023
Від кого обробляти плануєте? Від тарганів? Гель Адвіон пробували? Колега викликала обробку і останній раз залишилась невдоволена. Добивала вже цим гелем, каже ефект той же. Але вона в гуртожитку, а там вже до всього звикли.
Пампушечка
• 22 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
жуки-сіноїди, вони маленькі, їх просто тьма. вже не можу з ними жити.
тепер на місяць буду кудись виїжджати або взагалі шукати нове житло.
Просто навіть при новому житлі дезинфікувати треба, бо можу з речами їх перевезти.
Вже змирилась, що все треба буде перепрати/перемити, але є речі, які не помиєш, типу подушка, ковдра, покривало - не знаю, що з ними....