Помилуйте мадам• 21 ноября 2023

Теж про подарунки до Нового року

Запитали дорослі діти нас, що бажаємо на подарунок. Ідей нуль. Все необхідне маємо.
Що б ви хотіли отримати , не персональне, а в будинок чи квартиру?.
Які у вас бажання? Поділіться
Тирамісу на терасі• 21 ноября 2023
Какой бюджет?
Замороженная селедка• 21 ноября 2023
Якщо все є, то якісь речі для затишку. Плед новий, я би зраділа сервізу чайному, бо любимо чаювати. Якісь цікаві тарілки сервірувальні, я таке люблю.
Пожарник• 21 ноября 2023
Качественный комплект постельного белья ( однотонный)
автор Помилуйте мадам • 21 ноября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Какой бюджет?
До 2 тисяч
автор Помилуйте мадам • 21 ноября 2023
Ответ дляПожарник
Тільки ось ми собі купили фланелевий. Так тепло під таким спати, рекомендую
Oks_kis• 21 ноября 2023
Стаканы, бокалы, чашки
Пожарник• 21 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А какая фирма?
А то их много сейчас появилось
Мамина квіточка• 21 ноября 2023
Что Вам иногда хочется, но вроде как и не кспеху))
автор Помилуйте мадам • 21 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Так нічого в голову не приходить
Тирамісу на терасі• 21 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
До 2 тисяч
Мне бы хотелось увлажнитель воздуха, комплект постельного белья, набор чашек с блюдечками, домашний флисовый костюм, халат.
...аяприкольная• 21 ноября 2023
Поїлка для котанів
Набір бокалів або склянок, можна кришталь))
Плед вовняний
Шкарпетки вовняні з ринку, такі з гарними малюнками)
Форма для запікання
Отой здоровий гном з юска, що на розсувних ногах
Набір рушників
Гарна скляна фруктовниця на ніжці
автор Помилуйте мадам • 21 ноября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Нас двоє, тому 1 костюм не підійде ((, треба сімейне щось
автор Помилуйте мадам • 21 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Поїлка для котанів
Плед вовняний
Форма для запікання
Набір рушників
Гарна скляна фруктовниця на ніжці
Того гнома я сама купила і собі і їм ще 2 роки тому)))
Все інше є
Любви вам!• 21 ноября 2023
Коробка чаю...дорогого звісно) і набір свічок до нього, типу як до чайної церемонії
Любви вам!• 21 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Все інше є
Але нащо ті гноми, всі з ними як показились. Мені одній святкового настрою вони не роблять чи що...
Тирамісу на терасі• 21 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Два костюма ) подумайте, что хотелось бы Вам, но всегда жалко денег купить. Откройте Розетку, полистайте, посмотрите может что-то вспомните. Брат дарил родителям давно такой ночник, который с пультом и разными цветами светит, можно регулировать яркость света. Очень понравилось всем, потом родители включали по вечерам. И ещё часы с измерением атмосферного давления, температуры и влажности воздуха.
автор Помилуйте мадам • 21 ноября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Піду на розетку))
Ненька наша• 21 ноября 2023
Я та чоловік любимо театр , дуже би зраділи квиткам на якусь гарну виставу. Для мене найкращі подарунки - це емоції)
автор Помилуйте мадам • 22 ноября 2023
Ответ дляНенька наша
Дякую, що нагадали. До речі, теж практикуємо і завжди, в хороші часи, ходили.