сказочное_Бали• 23 ноября 2023
Який район Києва ви вважаєте найгіршим?
1.В якому районі ніколи б не хотіли проживати?
2. На вашу думку, який район Києва вважається найбільш недооціненим з боку жителів міста?
3.Який район Києва найбільш підходе для комфортного сімейного життя?
P.S.Кожний район нашого рідного Києва гарний. Але, громадська думка жителя, дуже важлива!
Опитування проводиться виключно для видання! Гарного всім дня та дякуюємо кожному за відповідь. ☺️🌸
Результат:
вже голосів:
288 (30.54%)
ДВРЗ
173 (18.35%)
Інший варіант
135 (14.32%)
Борщагівка
132 (14%)
Троєщина
75 (7.95%)
Лісний масив
46 (4.88%)
Воскресенка
46 (4.88%)
Позняки/Осокорки
36 (3.82%)
Виноградарь
12 (1.27%)
Оболонь
Асталависта бэйби• 23 ноября 2023
Не встигла я пожити в усіх районах Києва, щоб порівняти..
сказочное_Бали
• 23 ноября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Але все ж таки, я думаю, в багатьох районах були. Невже немає такого району, що вам не подобається або наприклад, де ви б хотіли проживати?)
Шкідлива молекула• 23 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Живу на Виноградарі. Найбільший треш з цього для мене ДВРЗ
А как расшифровывается ДВРЗ и почему не нравится?
Соображалочка• 23 ноября 2023
Прочитайте спочатку , які є райони в Києві. В голосуванні вказали масиви і далеко не всі , які є в Києві.
Анти-анонім• 23 ноября 2023
Живу в районі, який вважають одним з відстойних. Але це найкращий для нас район з тих де жили.
Жили на Солом´янці біля Севастопольської площі, потім на Повітрофлотському ближче до проспекту Перемоги, Русанівка, Позняки, Політех і Кардачі, ВДНХ і тепер Нова Дарниця ближче до Червоного Хутора.
Найкращий тепер - ліс, парк, ринок, поліклініка, школа, садочок, розв´язка (кінцева транспорту).
На другому місці ВДНХ - зелено, тихо (ми жили у дворах), але не вся інфраструктура. Тепер її там більше.
Найгірший - Повітрофлотський - це жах - шумно, погуляти ніде, дихати нічим. Пішки мало що є.
І Русанівка - вітер, і всюди собачі фекалії, особливо весною. Хоча плюси теж були - багато чого поруч.
сказочное_Бали
• 23 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Знаю, але я вказала те що найбільше люди так скажемо, «хейтять.»
СМСница• 23 ноября 2023
Київ дуже велике місто, і де б ти не проживав до всього можна звикнути і нормально жити, я жила на Троєщині 9 років, зараз в Оболонському районі.
Ms. При теле• 23 ноября 2023
Мне нравится мой район соломенка, а не нравится район возле ст метро черниговская , в других не была практически. И ещё жесть возле метро Дорогожичи
Айболитная• 23 ноября 2023
Ответ дляfialka123
Жила на печерске и на ПОХ. Для жизни, особенно когда есть дети - Печерск ужас. А Позняки супер. Пол остальные районы не скажу
Чем плохо жить на Печерске с детьми?
сказочное_Бали
• 23 ноября 2023
Ответ дляСМСница
Я б віднесла Троєщину до другого питання. Тому що багато хто з людей, чомусь недооцінює цей район, але всі ми знаємо, що це пов‘язано виключно зі старими стереотипами.
ПультОт_БМВ• 23 ноября 2023
Центра вообще нет в опросе. Голосеевский, Святошино, соломенку, Академгородок тоже забыли.
Рожева юбка• 23 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Конечно! Из одной жопы мира в другую))
ПультОт_БМВ• 23 ноября 2023
Ответ дляРожева юбка
Конечно! Из одной жопы мира в другую))
Та ладно, метро откроют и будет норм на венике
Ms. При теле• 23 ноября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
В опросе она написала, самые отстойные), пишет же..
сказочное_Бали
• 23 ноября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Немає, але я вказала ( інший варіант)
Тому що багато кому центр подобається і його майже ніхто не чіпає.
Гидроусилитель руля• 23 ноября 2023
Люблю свой шевченковский. Центр. Львовская площадь
Считаю потенциалом виноградарь. С хорошими инвестициями - район заиграет новыми красками. Как только там появится метро.
Какой самый худший? Тот, где мусоросжигаюзий завод. Там опасно для органов дыхания.
Айболитная• 23 ноября 2023
Не нравятся для проживания Троещина, старая Дарница, Академгородок, Нивки, Борщаговка, Сырец, Теремки
Рожева юбка• 23 ноября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Ага! Сколько лет обещают? На Троещине тоже скоро откроют)
ПультОт_БМВ• 23 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Немає, але я вказала ( інший варіант)
У всех есть свои «отстойные» районы. Кому то и центр отстой.
У вас на правом берегу только оболонь, Борщаговка и виноградарь), ладно центр не трогаем. А остальные районы?
Гидроусилитель руля• 23 ноября 2023
Ответ дляРожева юбка
На троещинн не строят, а на виноградаре строят. На трое скоростной трамвай
ПультОт_БМВ• 23 ноября 2023
Ответ дляРожева юбка
Его по крайней мере делают, а на троещину только проекты.
сказочное_Бали
• 23 ноября 2023
Ответ дляАйболитная
Теремки для мене це взагалі тихий жах. Пробачте жителі, кому подобається там проживати. Без образ.💕
Автор а почему в опросе нет Печерска?
Может многим там не нравится
И что вообще за тупой опрос, как унижение жителей некоторых районов????
Лесная - у меня там живут знакомые, они в восторге. Там великолепная природа, лес.
Трещина- там из минусов отсутствует метро, но там шикарная инфраструктура и огромный выбор где погулять( вода, лес).
Может многим там не нравится
Даю справку• 23 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ви забагато хочете від людини, що вживає слово ’ підходе’
Заліковий троль• 23 ноября 2023
Я вообще не понимаю, что значит ’худший’? Районы отличаются только наличием/отсутствием метро. Все остальное мне не совсем понятно - чего такого великого нет на Виноградаре, а есть , скажем, на ПОХе? Каких таких плюшек полно на Оболони , но нет на Академе? Школы, сады, ТРЦ и рестораны со спортлайфами есть в каждой подворотне, кроме центра.