Морковку дай• 23 ноября 2023
Л тирозин , АИТ
Всем привет. Кто с АИТ пил эту аминокислоту? АИТ ( антитела и по узи, гормоны ок)
Сколько вы пили по продолжительности? Я пока выпила 90 капсул, думаю продолжать или нет, прописывал нутрициолог грамотный
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Треба до лікаря звертатися і дивитися динаміку. А то ви «лікуєтеся» у нутриціолгів і на форумі, наче у вас є запасне здоровʼя. Якщо що, теж з АІТ, давно.
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Спасибо! Не каждый доктор даже витамин Д рекомендует, а он нам очень важен
У вас АИТ с нарушением функции? Вы пьете гормон?
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
З вітаміном Д, так, ситуація не найкраща, але ви самі знаєте. Це не новина.
Але мати аутоімунне захворювання і ходити по незрозумілим людям без медичної освіти, то якось не ок. Як додатковий досвід, так, але не основні походи. Повірте пацієнту зі стажем.
Так, на замісній терапії. У нас у всіх малі шанси не мати гіпо або гіперфункцію при АІТ в майбутньому.
Ламборджини• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
ну лікарі виписують еутірокс або л-тироксин і на цьому все. хоча знають що тільки цим гормоном скомпенсувати нестачу неможливо.
от і доводиться самим
Та не реву я• 23 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
от і доводиться самим
А що це за препарат? Заміняє еутирокс повністю чи частково?
Та не реву я• 23 ноября 2023
Хоча у вас немає гіпотиреозу.. лише аіт.. аіт лікарі не лікують толком. Селен назначають да і все (
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
от і доводиться самим
Чому? При нормі аналізів гормон не призначають. Автор пише, що у неї норма. Я так розумію, що високі антитіла і все.
Якщо питання стоїть в гіпотериозі і високому ТТГ, звісно, окрім гормону нічого більше не допоможе. Якщо це гіпертериоз, то еутирокс не призначають, бо його багато і так. Але це вже додатковий діагноз, який автор не вказує.
Ламборджини• 23 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
ні, це підтримуючий препарат, амінокислота. його можна додатково приймати з препаратами Т4 і Т3 або натуральної щитовидки
Ламборджини• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
не написано скільки там антитіл і які саме.
і які гормони автор здавала.
мені складно уявити щоб були антитіла і при цьому щитовидка нормально працювала. але може і буває таке
і які гормони автор здавала.
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Так я не только к нутрициологу ображаюсь
В
На минуточку, доктор эндокринолог со стажем 30 лет при показателях Д у меня 20 сказал все ок))
В
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
Автор, ви закордоном? Де можна придбати його?
Нет, в Украине
Я покупала на Айхерб как и все БАДы
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
і які гормони автор здавала.
АТПО, АТТГ есть, диапазон 270-500
Ттг 2,5
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
і які гормони автор здавала.
Так, буває, я з власного досвіду можу сказати. АІТ з часом можете переходити в гіпер або гіпо.
Додумувати не треба, написано від автора - в нормі інше, то діагноз тільки АІТ. Був би ще аналіз, можна було б щось додати.
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Кол-во антител ни о чем не говорит
У кого-то их 2000 и они всю жизнь живут с норм ттг, у кого-то 100 и уже ттг не ок
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
В
Лікарі з 30-ти річним стажем не завжди на це звертають увагу. І що? Мені здається, зараз тільки лінивий не здає рівень вітаміну Д, як і ферритин. Ідіть до іншого, якщо не зайшов вам цей. Я була у 10 чи 15 за довгу історію хвороби. І професори помиляються, це теж живі люди, селяві))
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Кол-во антител ни о чем не говорит
Говорить все. Треба дивитися загальну картину. Інколи низький рівень антитіл, а ТТГ високе. Люди різні.
Кавуся• 23 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
от і доводиться самим
що значить,неможливо?!скомпенсований.
Ламборджини• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
АТПО, АТТГ есть, диапазон 270-500
Ттг 2,5
а Т3 і Т4 ви не здавали?
я почитала опис л тірозіну тут
як би я робила
здала би зараз вільний Т3 і вільний Т4, поприймала би місяць л тірозин і селен в дозуванні 200, і потім би здала АТПО, АТТГ, ТТГ, вільний Т3, вільний Т4 і подивилась динаміку.
норма Т3 - самий верх референса, норма Т4 - середина референса
я почитала опис л тірозіну тут
як би я робила
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ок, что кол-во антител вам говорит? Расскажите, послушаю
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Понятно, но мне же тут ответили, что к нутрициологу не надо идти, надо к доктору
Конечно я первым делом иду к доктору
Но доктор не равно , что лечение поможет
Я к нутрициологу тоже не к бестолковуюому иду, а с опытом и с аитом имеющимся
Конечно я первым делом иду к доктору
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Дуже коротко - коли ваша імунна система атакує вашу залозу. Знищує її. Чим більше показник, тим більше атакує її організм. Мій доатакував до майже повної її відсутності. Ще питання є?
Ламборджини• 23 ноября 2023
Ответ дляКавуся
що значить,неможливо?!скомпенсований.
якщо у вас в нормі не лише ТТГ а Т3 і Т4 також, то вам пощастило, трансформація Т4 у вас нормальна, реально заздрю таким людям. у більшості АІТ-чиків л-тіроксін перетворюється на rT3 і від того тільки гірше, хоча ТТГ падає при цьому
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Конечно я первым делом иду к доктору
Я ж не проти нутріціологів. Є різні спеціалісти. Зараз активно і лікарі проходять навчання нутріціології і це не курси місячні, це роки закордонного навчання. Наприклад Толстікова, вона лікар ендокринолог, має освіту по харчуванню, дієтології і, можливо, нутріціології. Але вона лікар.
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
а Т3 і Т4 ви не здавали?
я почитала опис л тірозіну тут
як би я робила
я почитала опис л тірозіну тут
як би я робила
Спасибо! Так и сделаю
Селен тоже пью 200
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Вот это классно, когда доктор на опыты таком, но многие вообще не такие, конечно…
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляЛамборджини
Почему вы так думаете?
У многие есть антитела и изменения по узи, но нет изменения в гормонах
Но ведь оно может наступить с имеющимся АИТ
То есть да, его сейчас нет, но переживаешь же все равно
Морковку дай
• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ок
Смотрите, у подруги ТТГ 12, антител 130, по узи нет изменений структуры железы
Она уже на гормоне
У другой антител 500, структурные изменения есть, но ттг т3 т4 все ок
Мне даже эндокринолог об этом говорил не один, что приходят с минимумом антител, ни они агрессивные
А есть зашкаливают они и все ок
Она уже на гормоне
А есть зашкаливают они и все ок
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Так, зараз багато молодих і сильних спеціалістів. Тому, я б радила знайти саме такого, хто готовий бути з вами на одній хвилі. Якщо мені лікар не подобається, навіть по рекомендації, я більше не іду до нього. І дуже важливо, щоб вам лікар підходив.
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Ок
Она уже на гормоне
А есть зашкаливают они и все ок
Она уже на гормоне
А есть зашкаливают они и все ок
Так, таке є. Я вище написала. Але гормон, повірте, то не саме складне що є. Це єдиний гормон, який найкраще адаптований під людський.