Морковку дай• 23 ноября 2023

Л тирозин , АИТ

Всем привет. Кто с АИТ пил эту аминокислоту? АИТ ( антитела и по узи, гормоны ок)

Сколько вы пили по продолжительности? Я пока выпила 90 капсул, думаю продолжать или нет, прописывал нутрициолог грамотный
автор Морковку дай • 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Так, таке є. Я вище написала. Але гормон, повірте, то не саме складне що є. Це єдиний гормон, який найкраще адаптований під людський.
Так а что тогда сложно?)
Вы говорите антитела коррелируют с тяжестью АИТ, а я пример привожу, что у одной их мало, но уже исход АИТ - гипо. У другой их много, но гормоны ок

Как говорят ещё врачи, что это может быть просто носительство антител, что оно не связано с тем, что наступит аит

Olena_vitamin• 23 ноября 2023
Долго и постоянно ничего нельзя пить, пейте как назначил нутрициолог) Повторите через пол года, по сути это всего лишь аминокислота - ничего такого, мы сейчас мало тирозина из еды получаем, но и пить на постоянке тоже не вариант. Мне врач на месяц прописывал) А как вам прописали? Как ваше самочувствие на тирозине?
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Так а что тогда сложно?)

Ні, я говорю, що при наявності АІТ надалі може бути гіпо або гіпертериоз. Але бувають випадки, якщо антитіла в нормі і відразу є гіпо. Випадки різні є.
Княгиня пітьми• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Дуже коротко - коли ваша імунна система атакує вашу залозу. Знищує її. Чим більше показник, тим більше атакує її організм. Мій доатакував до майже повної її відсутності. Ще питання є?
А якщо антитіл немає, а за рез-тами УЗД - ознаки АІТ? УЗД проходжу щороку, починаючи з 2019р.
Федорино Горе• 23 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Просто спостерігайте. УЗД хто із фахівців робить? Питаю, тому що часто бачу, що гінекологи таке практикують, але не впевнена в їх високій досвідченості в ендокринології. Мені такі, щоб досвідчені, не зустрічалися. Завжди до профільного відправляли.
Княгиня пітьми• 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ендокринолог ставить діагноз: АІТ, гіпотиреоз.
З 2020р. на L-тироксині. Але помітила, що з початку прийому тироксину підвищилась вага( схуднути взагалі не вдається(

УЗД робили 3 різні лікарі, один з них працює в клініці ендокринології.

Чи можете Ви рекомендувати свого ендокринолога? Я спостерігаюсь у Луценко (Київ), хотіла б проконсультуватися ще у когось.
автор Морковку дай • 23 ноября 2023
Ответ дляOlena_vitamin
Мне не только его прописывали
Вам прописывали из-за АИТ?
Мне кажется на нём лучше стало самочувствие, а у вас?
автор Морковку дай • 23 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми

Если вы пьете гормон, то у вас значит функция нарушена, то есть не в норме ТТГ
автор Морковку дай • 23 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Скажите, а сколько Вам лет?
У вас давно АИТ?