САМ_ТАКОЙ• 23 ноября 2023

Посоветуйте молокоотсос

Посоветуйте хороший ручной молокоотсос, какой лучше взять? Спасибо!
Тётушка Лошадь• 23 ноября 2023
Ручным замахаетесь качать.
Незнакомлюся• 23 ноября 2023
Ручний фігня повна.Механічним не користувалася,бо син гарно справлявся
Да, я блондинка!• 23 ноября 2023
Беріть електричний. Сціжувалась як зомбі по ночам, молока було багато, дитині було зайвим. Купляла в аптеці, потім продала після закінчення вигодовування. Брала MEDELA.
Пффф 100%• 23 ноября 2023
Я спочатку купила Canpol, ручний ще коли була в пологовому, потім задовбалася купила Avent Phillips електричний, але не дорогу модель за 3500, дуже була їм задоволена